Християнські новини

Трамп підписав наказ про заборону клінікам направляти жінок на аборти

Клініки планування сім’ї, що фінансуються платниками податків, повинні негайно припинити направляти жінок на аборти, повідомила адміністрація Трампа в понеділок, заявивши, що почне застосовувати нову постанову, проголошену релігійними консерваторами і засуджена медичними організаціями та жіночими правозахисними групами.
Глава національної зонтичної групи, що представляє клініки, сказав, що адміністрація дотримується «ідеологічного порядку денного», який може порушити базову медичну допомогу для багатьох жінок з низьким доходом.
Напередодні запланованої на вівторок конференції з клініками Департамент охорони здоров’я та соціальних служб офіційно повідомив їх про те, що він почне застосовувати заборону на направлення на аборт, поряд з вимогою про те, щоб клініки вели фінанси окремо від установ, що надають аборти. Інша вимога, що обидва види об’єктів не можуть перебувати під одним дахом, вступить в силу в наступному році.
Це правило широко розглядається як удар по планованому батьківстві, який забезпечує планування сім’ї та базове медичне обслуговування, що фінансується платниками податків, для жінок з низьким доходом, а також аборти, які повинні оплачуватися окремо. Ця організація є опорою програми планевання сім’ї що фінансується федеральною владою , і вона погрожує припинити цю проблему.
Президент з планування сім’ї Леана Вен сказала в своїй заяві, що «наші двері все ще відкриті», оскільки її організація та інші групи намагаються скасувати нормативні акти у федеральному суді. «Ми не перестанемо боротися за всіх тих, хто по всій країні потребує серйозної допомоги», – сказав Вень.
Клер Коулман, президент зонтичної групи Національної асоціації планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, сказала, що “дії адміністрації показують, що її намір полягає в тому, щоб просувати ідеологічну програму”.
Противники аборту вітали крок адміністрації. «Припинення зв’язку між абортом і плануванням сім’ї є перемогою здорового глузду», – йдеться в заяві президента компанії «Студенти на все життя» Крістана Хокінса.
Програма «Планування сім’ї», відома як «Назва X», щорічно обслуговує близько 4 мільйонів жінок через незалежні клініки, багато з яких управляються філіями по плануванню сім’ї, які обслуговують близько 40 відсотків усіх клієнтів. Програма надає близько 260 мільйонів доларів США в рік на гранти клінікам.
Правило планування сім’ї є частиною серії зусиль адміністрації Трампа по зміні державної політики в області репродуктивного здоров’я.

Більше про аборти:

Інші правила, які зараз перебувають в суді, дозволять роботодавцям відмовитися від надання безкоштовного контролю над народжуваністю працюючим жінкам на підставі релігійних чи моральних заперечень і нададуть медичним працівникам ширшу свободу дій у відмові від процедур, що ображають їх релігійні чи моральні сумніви.
Аборт є юридичною медичною процедурою, але федеральні закони забороняють використовувати кошти платників податків для оплати абортів, за винятком випадків згвалтування, кровозмішення або порятунку життя жінки.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button