Політика

За два роки Україна планує приєднатися до ЄС – Шмигаль

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтервʼю Politico, що Україна планує приєднатися до Євросоюзу протягом двох років. Водночас у 2023 році країна може мати передвступні переговори.

Джерело: lb.ua

Очільник уряду наголосив, що в Україні є амбітний план приєднатися до Європейського Союзу за два роки.

В цьому процесі українська держава може зробити «істотний ривок вперед» у п’ятницю, на саміті Україна-ЄС.

Мається на увазі підписання «угоди про безвізовий режим для промислових товарів, призупинення мита на український експорт ще на рік, а також “активного прогресу” щодо приєднання до платіжної схеми SEPA (Єдина зона платежів у євро) та включення України до зони мобільного роумінгу ЄС», зазначив Денис Шмигаль.

Також він підкреслив, що «у 2023 році ми вже можемо мати цю передвступну стадію переговорів».

За словами високопоставленого чиновника ЄС, для Євросоюзу потрібна не така Україна, яка була до війни, а вже реформована.

А щодо двох років приєднання, то ЄС сумнівається у виконанні України всіх умов за цей термін, повідомили журналісти.

Читайте також:

Зазначається, що минулого року, а саме 23 червня, Україна отримала статус кандидата на вступ до Європейського Союзу.

Це рішення було прийняте на саміті Європейської ради в Брюсселі.

Крім того, того дня статус був наданий ще Молдові й Грузії.

Тим самим, саміт визнав європейську перспективу України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. І заради цієї, по суті, ідеї-фікс – стрімголов і якнайскоріше набути повного членства в ЄС – керівництво держави нині “пропихує” через ВР деякі відповідні законопроекти.
    В т. ч. нерідко, скориставшись воєнним станом, “тишком-нишком”: без зайвого галасу (майже потайки), дуже швидко і практично без будь-якого попереднього суспільного обговорення. І навіть цинічно порушуючи, при цьому, відповідні домовленості й обіцянки, заявлені перед ВРЦіРО.
    І це останнє стосується, передусім, саме відомих скандальних юридичних актів. Й, зокрема, тих, що легалізують і ганебно впроваджують (і навіть просто піар-рекламують) у нас сумнозвісну гендерну ідеологію та прямо пов’язані з нею гріховно-содомські збочення.
    А от за публічно висловлену свою, а точніше – біблійно-євангельську думку щодо сутності цих збочень передбачається відповідне покарання. Іншими словами, у такий спосіб явно обмежуються свобода слова й свобода совісті.
    Ось так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button