Актуальне

Найпоширеніші помилки про розуміння народження згори

Народження згори – це духовне відродження, початок нового життя в Бозі через Ісуса Христа. Але далеко не всі розуміють його значення.
Помилка №1. Бути народженим згори – бути досконалим.
Чимало людей вважають, що при народженні згори, коли Ісус приходить у життя, відразу стаємо ідеальними і всі наші погані звички, недоліки, проблеми мають моментально зникнути.
Але Бог нам цього не обіцяв. Апостол Павло пише: «Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього» (2 Кор. 3:18). Йдеться про те, що Ісус змінює людину в Його образ поступово.

Помилка №2. Народження згори відбувається через сповідування.

Християнство – це не просто слова. Християнство – це віра, яка охоплює всі сфери нашого життя. Тому ми не тільки кажемо, що Ісус – наш Господь, але і віримо серцем, довіряємо себе Богу. Це і є справжня віра.

Більше про народження згори:

Народження згори

Помилка №3. Ми народжені в релігії.

Бути народженим згори не означає просто стати членом церковної організації чи народитися у сім’ї людей якоїсь релігійної конфесії. Коли ми народжуємося згори, ми народжуємося, в першу чергу, у наших відносинах із Христом, і потім, як наслідок, приходимо в церковну спільноту. Це не має нічого спільного з ритуалом, чи традицією. Тут головне – любов до Ісуса і близькість із Ним.

Патрик Мабилог

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button