Варто замислитись

Чи існують докази існування Бога? Вони прямо перед тобою!

Свідчення існування Бога подібні до слона у вітальні – його всі бачать, але вперто не хочуть помічати! Які аргументи на користь існування Бога можна навести? Ось сім незалежних доказів, усі з яких вказують на Бога, так само як незалежні докази, подані в суді, вказуватимуть на винність підозрюваного.

1. Початок Всесвіту

Стандартна космологічна модель, прийнята фізиками сьогодні, заснована на фундаментальній передумові, що Всесвіт бере свій початок у тому, що виходить за межі простору, часу, матерії та енергії самого Всесвіту.

2. Знаки задуму

За останні чотири десятки років вчені виявили, що існування розумного життя залежить від складної та тонкої рівноваги початкових умов, заданих при виникненні Всесвіту. Існування розумного життя залежить від поєднання початкових умов, унікальність яких в буквальному значенні не піддається уяві та обчисленню.

3. Свобода волі

Якщо я лише матеріальний об’єкт, значить, усе, що я роблю, керується навколишнім середовищем, моєю спадковістю і так далі. А це означає, що я не маю права вільного вибору. Що б зі мною не відбувалося, це спочатку зумовлено моїми генами та моїм оточенням. Але щоб повірити атеїсту, і прийняти його атеїзм і заперечення свободи волі, я мав би прийняти таке рішення, здійснити акт вільної волі – але якщо атеїзм правда, ніякої вільної волі в мене просто немає.

4. Моральний Закон

Атеїзм не може адекватно пояснити існування об’єктивних моральних цінностей і обов’язків.

5. Походження життя

З кожним роком пояснити взаємодії на клітинному рівні стає все важче.

Схожі статті

6. Свідомість

Якщо матеріалісти мають рацію, значить, свідомості насправді не існує, тому що немає такої речі, як стану свідомості, які можна було б описати від першої особи. Але при цьому всі ми знаємо, що у нас є погляд від першої особи, суб’єктивний погляд, а отже, матеріалізм не може бути вірним.

Читайте також:

7. Доказ від зла

Об’єктивне зло передбачає об’єктивне добро, а об’єктивне добро передбачає Бога. Не було б такого поняття як зло, якби не було добра, але не було б такого поняття, як добро, якби не було Бога.

Джерело: reasonablefaith

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button