Україна

Володимир Зеленський висловив підтримку ратифікації Стамбульської конвенції

Президент України Володимир Зеленський послідовно підтримує кроки, які спрямовані на захист прав жертв домашнього насильства, гендерного насильства, а також забезпечення належної реакції на таке насильство, повідомляє Офіс глави держави.

Джерело: politteo

Володимир Зеленський підтримує приєднання до Стамбульської конвенції, яка спрямована на подальше введення поняття «гендер» у законодавство, а також запровадження низки механізмів державного втручання в життя сім’ї та наднаціональних організацій у життя держави.

Відповідна заява була опублікована у зв’язку з мітингом феміністок та ЛГБТ, що відбувся того дня на вулиці Банковій з вимогою ратифікувати сумнозвісний документ.

«Наразі Офіс Президента готується до подання на розгляд Верховної Ради України законопроєкт «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок і домашньому насильству». Позиція Володимира Зеленського щодо необхідності приєднання України до цієї Конвенції є принциповою і незмінною. Після завершення відповідних процедур Глава держави буде готовий винести законопроєкт на розгляд парламенту», − йдеться в офіційній заяві.

Читайте також: 

Усі основні конфесії України виступають проти ратифікації Стамбульської конвенції. Також, висловлюючи волю мільйонів громадян України, проти ратифікації виступили близько 80 місцевих рад, у тому числі обласних. Продовжується процес розгляду запитів про відмову в ратифікації до центральних органів влади.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Звертає на себе увагу, зокрема, той факт, що наш “ґарант” офіційно відповів – і вельми позитивно – на ці вимоги феміністок та сексзбоченок ЛГБТ, по суті, НЕГАЙНО: буквально того ж самого дня, як вони чинили цю свою огидно-галасливу акцію біля ОП.
    Ну а як же. Він же, як відомо, взяв на себе – і теж офіційно – відповідне “урочисте зобов’язання”. Те, що зафіксоване, скажімо, в спільній декларації зі своїм заокеанським “шефом” (президентом США) від 1 вересня ц. р., і де він пообіцяв всіляко підтримувати, захищати й просувати в Україні “законні права” адептів усіх цих гидотних збочень…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button