Домашня»Новини»На виборах Британці підтримали прихильників брекзиту

На виборах Британці підтримали прихильників брекзиту

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчора відбулися вибори до британського парламенту, на яких очікувано перемогу здобула Консервативна партія. Вони отримали рекордні 386 місць з 650, чого не було з часів Маргарет Тетчер.

Ці вибори багато в чому є доленосними, адже посилення торі в парламенті дасть можливість мати монобільшість та нарешті ухвалити рішення про вихід Великобританії з ЄС. Тому результати виборів не лише засвідчили вже традиційно сильні позиції консерваторів, але й підтримку “Брекзиту” з боку більшості населення.

Але несподіванкою стала не стільки очевидна перемога консерваторів, скільки тотальна поразка лейбористів, які набрали найменший відсоток голосів з 1935 року (втратили 59 місць). Однією з ключових причин недовіри до них з боку виборців став явний соціалістичний вектор лідера партії Джеремі Корбіна. Він, зокрема, відзначився заявами про необхідність повторного референдуму, а фактично вимагав переголосування по Брекзиту, чим висловив неповагу до рішення народу.

Відзначився Корбін і під час передвиборчих дебатів. В суперечці зі своїм опонентом Борисом Джонсоном він заявив, що соціалізм довів свою ефективність, саме тому його партія в разі перемоги спробує створити державу, засновану на соціалістичних принципах та пообіцяв масштабну націоналізацію промисловості.

Але й без цього Джеремі Корбін був досить скандальним політиком в Британії. Його неодноразово звинувачували в підтримці комунізму, зокрема і за обраних радників політика із середовища Компартії. Окрім цього лідер лейбористів неодноразово висловлював скандальні пропозиції по зовнішній політиці (підтримка соціалістичних авторитарних діячів Латинської Америки, а також загравання з Росією (що було одним із аргументів консерваторів проти лейбористів). Так, ще у 2018 році Корбін розкритикував ідею посилити антиросійські санкції та закликав до серйозного діалогу з Росією, яку вважає великим гравцем на міжнародній арені.

Такі поривання британського соціаліста громадяни оцінили відповідним чином — надали рекордно малу підтримку на виборах. Після розгромної поразки лідер лейбористів оголосив про свою відставку. Без перебільшення, це голосування стало своєрідним тестом для британців чи готові вони до ліворадикальних змін в королівстві і виборці досить очікувано обрали правий шлях.

Таким чином, вибори до британського парламенту стали ще одним кроком до виходу Великобританії з Європейського Союзу, який громадяни чекають вже не перший рік. Тепер консерватори мають всі важелі та засоби для ухвалення відповідного рішення, що і було метою Бориса Джонсона, коли вибори призначалися.

Джерело: Християни для України

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

Наступна стаття

Чому законопроект 0931 є небезпечним для віруючих і свободи слова

1 Коментар

  1. Лев
    14.12.2019 at 16:21 — Відповіcти

    І дійсно: вражаючий і знаковий цей результат британських парламентських виборів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *