Домашня » Новини » На виборах Британці підтримали прихильників брекзиту

На виборах Британці підтримали прихильників брекзиту

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчора відбулися вибори до британського парламенту, на яких очікувано перемогу здобула Консервативна партія. Вони отримали рекордні 386 місць з 650, чого не було з часів Маргарет Тетчер.

Ці вибори багато в чому є доленосними, адже посилення торі в парламенті дасть можливість мати монобільшість та нарешті ухвалити рішення про вихід Великобританії з ЄС. Тому результати виборів не лише засвідчили вже традиційно сильні позиції консерваторів, але й підтримку “Брекзиту” з боку більшості населення.

Але несподіванкою стала не стільки очевидна перемога консерваторів, скільки тотальна поразка лейбористів, які набрали найменший відсоток голосів з 1935 року (втратили 59 місць). Однією з ключових причин недовіри до них з боку виборців став явний соціалістичний вектор лідера партії Джеремі Корбіна. Він, зокрема, відзначився заявами про необхідність повторного референдуму, а фактично вимагав переголосування по Брекзиту, чим висловив неповагу до рішення народу.

Відзначився Корбін і під час передвиборчих дебатів. В суперечці зі своїм опонентом Борисом Джонсоном він заявив, що соціалізм довів свою ефективність, саме тому його партія в разі перемоги спробує створити державу, засновану на соціалістичних принципах та пообіцяв масштабну націоналізацію промисловості.

Але й без цього Джеремі Корбін був досить скандальним політиком в Британії. Його неодноразово звинувачували в підтримці комунізму, зокрема і за обраних радників політика із середовища Компартії. Окрім цього лідер лейбористів неодноразово висловлював скандальні пропозиції по зовнішній політиці (підтримка соціалістичних авторитарних діячів Латинської Америки, а також загравання з Росією (що було одним із аргументів консерваторів проти лейбористів). Так, ще у 2018 році Корбін розкритикував ідею посилити антиросійські санкції та закликав до серйозного діалогу з Росією, яку вважає великим гравцем на міжнародній арені.

Такі поривання британського соціаліста громадяни оцінили відповідним чином — надали рекордно малу підтримку на виборах. Після розгромної поразки лідер лейбористів оголосив про свою відставку. Без перебільшення, це голосування стало своєрідним тестом для британців чи готові вони до ліворадикальних змін в королівстві і виборці досить очікувано обрали правий шлях.

Таким чином, вибори до британського парламенту стали ще одним кроком до виходу Великобританії з Європейського Союзу, який громадяни чекають вже не перший рік. Тепер консерватори мають всі важелі та засоби для ухвалення відповідного рішення, що і було метою Бориса Джонсона, коли вибори призначалися.

Джерело: Християни для України

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

Наступна Стаття

Чому законопроект 0931 є небезпечним для віруючих і свободи слова

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    14.12.2019 в 16:21 — Відповіcти

    І дійсно: вражаючий і знаковий цей результат британських парламентських виборів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *