Новини суспільства

Організація «100% життя» – головний лобіст легалізації канабісу та наркоіндустрії в Україні

Християнин, журналіст та голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук назвав організацію «100% життя», на чолі з Дмитром Шерембеєм, головним лобістом законопроєктів про легалізацію канабісу. Медійник вважає, що ця структура стоїть за наркоіндустрією в Україні уже 20 років.

Джерело: vsirazom.ua з посиланням на Telegram Руслана Кухарчука

Кабінет міністрів України вже підтримав документ щодо легалізації канабісу. Тепер відповідний законопроєкт може розглядати Верховна Рада для голосування.

На думку громадського руху «Всі разом!»,  у лобістів, які намагаються просунути відповідний законопроєкт вже вп’яте, стоїть надзавдання – легалізувати канабіс і створити в Україні ще один потужний наркоринок.

Руслан Кухарчук зазначив, що структурних лобістів конопляного легайлайзу в Україні декілька, у тому числі міжнародних з Канади.

Лідером легалізації канабісу є організація «100% життя». Це колишня ЛЖВ («Мережа людей, які живуть з ВІЛ»). Керівником є Дмитро Шерембей. Ця структура працює в нашій країні вже понад 20 років. Для них тематика наркотиків завжди була в переліку пріоритетів.

За словами журналіста, у 2000-их ЛЖВ легалізувала метадонову програму в Україні – тобто так звану «замісну терапію», яка передбачає легальне і безплатне поширення синтетичних наркотиків серед наркозалежних. На початку спонсорами були міжнародні донори, а потім поширення наркотиків відбувалося коштом державного бюджету України.

До легалізації цієї програми в Україні метадонових наркоманів була мізерна кількість – у реабілітаційних центрах 1 з 10. Але зараз метадон є головним наркотиком в Україні, від якого гинуть наркозалежні українці. У реабцентрах понад 80% наркозалежних – саме метадонщики, наголосив голова руху «Всі разом!».

Він переконаний, що ідея так званої замісної терапії була використана для максимального масштабування наркотичної біди й максимального збільшення доходів виробників цієї смерті.

Нині, пише Руслан Кухарчук, організація «100% життя» і Шерембей з однодумцями типу Стефанишиної качають нову тему конопляного легалайзу, в результаті чого – загибель українців і надприбутки бенефіціарів легалайзу.

Християнин вірить і сподівається, що народні депутати України не дозволять цим лобістським і смертоносним ініціативам імплементуватися у закон і у життя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button