Новини суспільстваХристиянські новини

Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

11 грудня завершився третій Український Жіночий Конгрес, на якому виступило багато українських політиків та закордонних гостей. Говорили про дуже популярне чомусь останнім часом питання, а  саме про впровадження стандартів ґендерної рівності в Україні. Але за здавалося б гуманітарною місією захисту інтересів жінок, на заході лунали дуже сумнівні промови, а подекуди і антихристиянські заклики.
На Конгресі виступила перша леді держави Олена Зеленська з дуже конкретним посилом підтримки якнайшвидшого впровадження стандартів ґендерної рівності в Україні, приєднавшись до “Партнерства Біарріц”, створеного для консолідації держав G7 на шляху до ґендерної рівності.

Вона оголосила про досить швидке форсування цих намірів: “І вже 17 грудня у Парижі в рамках робочого візиту Дмитро Кулеба передасть лист з бажанням України приєднатися особисто міністру з гендерної політики Франції. Після цього вже в Україні відповідні органи розроблять план дій стосовно конкретних обов’язків нашої держави в рамках підтримки приєднання. Я впевнена, що Україна має всі можливості та права бути поруч зі світовими лідерами у боротьбі за гендерну рівність”.
Міністр освіти Ганна Новосад також стала гостею Конгресу, де висловила ряд скандальних заяв. Відвідуючи відверто профеміністичний захід, вона відкрито заявила про необхідність створення системної політики ґендерної рівності саме в сфері освіти. Наївний читач може подумати, що мова йде про громадянські права чи рівні можливості, однак подальші заяви переносять нас у конкретно ліву парадигму намірів пані Новосад.
Міністр освіти виступила проти поділу суспільних ролей на чоловічі та жіночі, яким, на її думку, не місце в системі освіти. Не оминула її увага й відомий курс варіативної складової для старших класів “Основи сім’ї”. Замість того, щоб підтримати ініціативи створення освітньої програми для навчання молоді основам подружнього життя, міністр розкритикувала курс, назвавши його “дискримінаційним”.
Також вона виступила проти християнських моделей поведінки в школі: “Наша школа – світська, а тому не повинна бути місцем рольових моделей, що підтримуються будь-якою з релігій”.

Ганна Новосад спочатку висловилася про неприпустимість індоктринації в системі освіти, маючи на увазі християнські цінності, а потім відразу заявила: “Наш уряд планує прийняти гендерну стратегію в освіті”. В її заявах простежуються конкретні розбіжності: під виглядом об’єктивності та незалежності МОН відкидає християнські ініціативи, натомість ґендерні впроваджує, не зважаючи на супротив чималої частки батьків. Сьогодні вже можна простежити явну прихильність до ґендерних ініціатив та нехтування правом християн зберігати власну ідентичність.

Джерело: Християни для України

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. До речі, на тій зустрічі ВРЦіРО, яка відбулася нещодавно (4 грудня) у неї з Президентом В. Зеленським, релігійні лідери України – серед іншого – звернули увагу Глави держави і на неприпустимість впровадження в українське законодавство цих сумнівно-антинаукових “ґендерних” ініціатив, і на вельми неоднозначно-суперечливий законопроект № 0931 тощо.
    Ну що ж: побачимо – як НАПРАВДУ керівництво нашої чинної влади віднеслося (чи ще віднесеться) до аргументованої думки й відповідних пропозицій вітчизняної віруючої громадськості. Тобто: чи врахувало, чи зовсім навпаки – зігнорувало (грубо кажучи, – наплювало)…
    Ну і – в підсумку – будемо робити належні висновки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button