Домашня » Новини » Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

11 грудня завершився третій Український Жіночий Конгрес, на якому виступило багато українських політиків та закордонних гостей. Говорили про дуже популярне чомусь останнім часом питання, а  саме про впровадження стандартів ґендерної рівності в Україні. Але за здавалося б гуманітарною місією захисту інтересів жінок, на заході лунали дуже сумнівні промови, а подекуди і антихристиянські заклики.

На Конгресі виступила перша леді держави Олена Зеленська з дуже конкретним посилом підтримки якнайшвидшого впровадження стандартів ґендерної рівності в Україні, приєднавшись до “Партнерства Біарріц”, створеного для консолідації держав G7 на шляху до ґендерної рівності.

Вона оголосила про досить швидке форсування цих намірів: “І вже 17 грудня у Парижі в рамках робочого візиту Дмитро Кулеба передасть лист з бажанням України приєднатися особисто міністру з гендерної політики Франції. Після цього вже в Україні відповідні органи розроблять план дій стосовно конкретних обов’язків нашої держави в рамках підтримки приєднання. Я впевнена, що Україна має всі можливості та права бути поруч зі світовими лідерами у боротьбі за гендерну рівність”.

Міністр освіти Ганна Новосад також стала гостею Конгресу, де висловила ряд скандальних заяв. Відвідуючи відверто профеміністичний захід, вона відкрито заявила про необхідність створення системної політики ґендерної рівності саме в сфері освіти. Наївний читач може подумати, що мова йде про громадянські права чи рівні можливості, однак подальші заяви переносять нас у конкретно ліву парадигму намірів пані Новосад.

Міністр освіти виступила проти поділу суспільних ролей на чоловічі та жіночі, яким, на її думку, не місце в системі освіти. Не оминула її увага й відомий курс варіативної складової для старших класів “Основи сім’ї”. Замість того, щоб підтримати ініціативи створення освітньої програми для навчання молоді основам подружнього життя, міністр розкритикувала курс, назвавши його “дискримінаційним”.

Також вона виступила проти християнських моделей поведінки в школі: “Наша школа – світська, а тому не повинна бути місцем рольових моделей, що підтримуються будь-якою з релігій”.

Ганна Новосад спочатку висловилася про неприпустимість індоктринації в системі освіти, маючи на увазі християнські цінності, а потім відразу заявила: “Наш уряд планує прийняти гендерну стратегію в освіті”. В її заявах простежуються конкретні розбіжності: під виглядом об’єктивності та незалежності МОН відкидає християнські ініціативи, натомість ґендерні впроваджує, не зважаючи на супротив чималої частки батьків. Сьогодні вже можна простежити явну прихильність до ґендерних ініціатив та нехтування правом християн зберігати власну ідентичність.

Джерело: Християни для України

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Індія приймає законопроект про громадянство з релігійними вимогами

Наступна Стаття

На виборах Британці підтримали прихильників брекзиту

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    14.12.2019 в 11:29 — Відповіcти

    До речі, на тій зустрічі ВРЦіРО, яка відбулася нещодавно (4 грудня) у неї з Президентом В. Зеленським, релігійні лідери України – серед іншого – звернули увагу Глави держави і на неприпустимість впровадження в українське законодавство цих сумнівно-антинаукових “ґендерних” ініціатив, і на вельми неоднозначно-суперечливий законопроект № 0931 тощо.
    Ну що ж: побачимо – як НАПРАВДУ керівництво нашої чинної влади віднеслося (чи ще віднесеться) до аргументованої думки й відповідних пропозицій вітчизняної віруючої громадськості. Тобто: чи врахувало, чи зовсім навпаки – зігнорувало (грубо кажучи, – наплювало)…
    Ну і – в підсумку – будемо робити належні висновки…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *