Притчі

Притча про непрощенність

Одного разу вчитель попросив учнів принести до школи сумку з картоплею, а ще – мати з собою по чистому пакетові. Кожній людині, якій хоча б раз в житті відмовилися простити, вони мали вибрати картоплину, написати на ній ім’я тієї людини і покласти в пакет.

Після цього вчитель дав завдання носити ці мішки весь час із собою протягом тижня, вночі залишати їх біля ліжка, під час поїздки в машині – на сусідньому сидінні, під час роботи – на столі.

Завжди таскати з собою цей мішок було дуже незручно. І це змусило їх зрозуміти, що такий же вантаж не прощених образ, лише духовний, невидимий, вони і носять із собою. Люди постійно думають про ці образи, переживають, не можуть їх забути і наповнюються ними.

Більше про наслідки непрощення:

Природно, картопля швидко почала псуватися і ставати слизькою.

Це стало вражаючим прикладом тієї ціни, яку вони платять за те, що бережуть у собі біль і негативні емоції.
Дуже часто ми думаємо, що прощення – це подарунок іншій людині, але це ще і величезний подарунок самому собі! Непрощення дуже погано пахне, отруюює життя інших і руйнує своє.

vk.com/around.happy

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button