Сім'я

На християн найбільше впливає родина при вирішенні конфліктів: опитування

Нове опитування, проведене Barna Group, показує, що на християн у вирішенні конфліктів найбільше впливають члени сім’ї.

Джерело: christianheadlines

Згідно з результатами опитування, проведеного Barna Group і The Genius of One, близько 57% християн заявили, що члени їхньої сім’ї мали «найсильніший вплив» на те, як вони навчилися вирішувати конфлікти.

Серед інших факторів впливу – Біблія (39%), друзі (37%), пастори та керівники церкви (24%).

«Може здатися, що єдність важкодосяжна навіть серед християн. У цій статті розглядаються останні дані про те, як християни та пастори дивляться на цю тему», − йдеться у дослідженні.

Як повідомляє The Christian Post, в опитуванні взяли участь понад 1200 християн та близько 400 пасторів.

Серед пасторів половина заявила, що вони підходять до вирішення конфліктів із «настроєм на співпрацю». Для порівняння, 37% християн заявили, що вважають за краще уникати або запобігати конфліктам.

«Хоча більшість як пасторів, так і християн, схоже, хоча б певною мірою почуваються комфортно, роблячи перші кроки щодо вирішення конфлікту в більшості ситуацій, все ще існує низка контекстів, в яких обидві групи можна було б навчати й заохочувати до пошуку миру», − зазначають автори в аналізі даних.

Пастори, які брали участь в опитуванні, заявили, що найбільш впевнено вирішують конфлікти у своїх власних будинках, церквах та серед друзів, але повідомили, що їм «менш комфортно» вирішувати конфлікти з начальством, сусідами та місцевою громадою.

У досліджені також зазначено, що християни, загалом, частіше дізнаються про вирішення конфліктів із ближчих їм джерел, таких як сім’я та друзі.

Читайте також:

«Це дослідження наголошує на можливості для пасторів посилити свій вплив на такі важливі теми, як вирішення конфліктів, єдність, прощення та багато іншого, щоб допомогти християнам наблизитися до громади», − йдеться в аналізі дослідження Barna.

У дослідженні говориться, що «ще є куди рости» в цій галузі, додаючи, що «майже дев’ять із десяти християн хоча б певною мірою згодні з тим, що їхня церква готує їх до здорової участі в житті громади».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button