Сім'яХристиянські новини

Чернівецька міська рада підтримала зверенення щодо захисту сім'ї, дитинства, материнства і батьківства в Україні

Щойно міська рада Чернівців підтримала звернення до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної ради, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства в Україні, написав у фейсбук Микола Гунько.

Звернення Чернівецької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства в Україні.

Держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту, керуючись Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами.
https://www.facebook.com/mykola.soloscriptura/posts/4784830064875902
Згідно зі статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Так, відповідно до ст. 16 Загальної декларації прав людини та ст. 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, сім’я є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Також, згідно статті 29 Конвенції ООН про права дитини, яка прийнята резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року та ратифікована Постановою Верховної Ради України № 789ХІІ від 27 лютого 1991 року, яка набула чинності для України 27 вересня 1991 року, в підпункті “с” пункту 1 зазначено, що держави-учасниці погоджуються щодо того, що освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови і національних цінностей країни, в якій дитина проживає.

Відповідно до пункту 3 статті 151 Сімейного кодексу України, виховання дитини не може суперечити моральним засадам суспільства. Також, згідно з пунктом 1 статті 151 Сімейного кодексу України, батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.
Викликає глибоку стурбованість зростаюча тенденція публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми сім’ї, зазначеній в статті 51 Конституції України, що унеможливлює виховання дітей в конституційному руслі, чим порушуються права дітей та їхніх батьків, тому запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму є важливим кроком, якого давно очікує українське суспільство.
В Європі, як і в цілому світі загалом, немає єдиної позиції щодо інституту сім’ї, і позиція багатьох європейських країн щодо Стамбульської конвенції яскраво свідчить, що Європа не є одностайною в цих питаннях. Україна обрала європейський вектор розвитку, і по прикладу Литви та інших європейських захисників інституту сім’ї, послідовно реалізує своє право на збереження національних цінностей своєї країни.
Відповідно існує нагальна необхідність внесення змін до законодавства з метою забезпечення формування засад державної сімейної політики – запровадження Національної стратегії охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства на основі традиційних сімейних цінностей України – розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей.
З огляду на вищезазначене, висловлюємо абсолютну підтримку законодавчих ініціатив щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства, та просимо Верховну Раду України восени цього року ухвалити проект закону № 3916 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства» та проект закону № 3917 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button