Новини суспільстваХристиянські новини

Ризики ратифікації Стамбульської конвенції – Рада українських протестантських церков звернулася до уряду країни

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) звернулася до Президента України, Прем’єр-міністра та очільника МЗС із закликом вдосконалити законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок. Рада церков виступила проти ратифікації Стамбульської конвенції. Повідомляє repcu.org.

РЄПЦУ переконана, що не можна ратифікувати Стамбульську Конвенцію через наявні маніпуляції поняттям «гендер» та його нове визначення, яке суперечить законодавству України.

Глави українських протестантських церков підкреслили у зверненні, що згідно зі Стамбульською конвенцією поняття «гендер» виходить за межі загальноприйнятного в Україні поняття «стать» та викривляє розуміння гендерної рівності, як рівності прав жінок і чоловіків, а також і сам зміст гендерної політики Української держави.

Ризики ратифікації Стамбульської конвенції – Рада українських протестантських церков звернулася до уряду країни

За словами релігійних діячів вважають, що гендерна ідеологія небезпечна для українського суспільства.

РЄПЦУ виступають проти популяризації гендерної самоідентифікації та просування гендерної ідеології в освітньому процесі.

Також релігійні діячі підтримали позицію ВРЦіРО щодо розроблення ефективного механізму протидії домашньому насильству.

У зверненні до уряду, релігійні діячі пропонують провести діалогові зустрічі представників правозахисних кіл та релігійного середовища задля опрацювання недоліків Стамбульської конвенції та вироблення спільної позиції.

Нагадаємо, що Стоматолог з Рівного наніс тілесні ушкодження дітям, через що генпрокурор України Ірина Венедіктова заявила про необхідність посилення кримінальної відповідальності та ратифікування Стамбульської конвенції.

Через жорстокі поводження стоматолога з Рівного стосовно дітей, Венедіктова зазначила, що питання «номер один – ратифікація Стамбульської конвенції».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button