Домашня»Блог Ренді Маршалла»Так… Але якщо Бог добрий, то чому…

Так… Але якщо Бог добрий, то чому…

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Закінчіть це речення: Якщо Бог добрий, то чому   __________? Чому він дозволив моїй мамі так довго страждати на рак? Чому він не зупиняє терористів? Чому він не знищив гвалтівника?

У вихідні я мав довгі розмови з другом, який мав довгий список “чому відбувається”. Чому у мого сина пошкоджено мозок? Чому у Старому Завіті Бог знищує тисячі, включаючи дітей? Чому апостол Павло, здається, недолюблює жінок? Схоже на розмови, які ви мали з людьми?

Ось у чому справа: він – має добре серце, любить Ісуса і 30 років викладав у недільній школі у баптистській церкві неподалік Х’юстона. Правда у тому, що у всіх нас виникають подібні неприємні запитання та сумніви.

Вони не завжди головні. Іноді це повільне розчарування, відкладена надія або повторне розчарування в голові. Це просто не має жодного сенсу.

Занадто багато для розуміння. Занадто очевидно, щоб заперечувати. Так, але. Мовчання Бога оглушує.

Біль знімає будь-які маски. Бувають випадки, коли жодні роздуми над Святим Письмом, чи проникливе консультування не допомагає. Біль не проходить.

Отже, оскільки я вважаю, що деякі з наших нескінченних запитань виходять за рамки людської допомоги, нам може знадобитися переглянути свою релігійність. Чесна розмова з Ісусом. Ніхто більше цього не зробить.

Чому тільки Він? Тому що нам потрібно Його простити. Адже ми вважаємо, що Ісус зробив це нам.

Пробачити Богу? Так.

Будь то втрата когось, кого ти любиш, дитину з порушеннями в мозку, гірке розлучення чи дорогу душу – ми злі на Ісуса. Ніяке ігнорування цього чи праведне життя не змусить його піти.

І тому я не спалений на вогні, я не кажу, що Він потребує нашого прощення. Це потрібно нам. Ми повинні звільнитися від образи/обурення проти Нього. Це називається помилуванням … для нас. Біблія називає це прощенням. Навіть з Богом.

Найскладніша частина? Стає зрозуміліше. Забудьте про чому? Здебільшого це марна трата часу. Ми думаємо, що якщо Він хороший, Він повинен був би щось зробити з цим … і не зробив. І ми позначенні… і заблоковані.

В цій агонії є надія на відновлення: знову близькість, відчуття Його любові, рух якомога далі оціпеніння.

Зрештою, вся річ у тому щоб бути вразливим… як би богохульним це не здавалося пробачити Богу. Якщо ви не ангел чи фарисей, ви відчуєте глибоке розчарування в цьому житті.

У нашому пустельному досвіді послухайте шепіт Ісуса: «Ти повинен пробачити Мені». Це єдиний спосіб відчинити двері в’язниці. Питання залишаться; Він з’явиться.

“Так … Але” … стає “Так … ти тут”

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Знижено ціну на газ для церков та населення. Чи потрібно переоформляти?

Наступна стаття

{:uk}На Філіппінах заморозили рахунки християнської організації і звинуватили у тероризмі{:}{:ru}На Филиппинах заморозили счета христианской организации и обвинили в поддержке терроризма{:}

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *