СвітХристиянські новини

На Росію накладуть санкції за порушення релігійної свободи − Конгрес США

Нижня палата Конгресу США проголосувала за «Акт на підтримку релігійної свободи в Україні» (H.R. 5408), спрямований на притягнення Росії до відповідальності за релігійні переслідування на Донбасі та Криму. Повідомляє прес-служба Інституту релігійної свободи.
Цей документ може стати законом тільки в тому випадку, якщо за нього проголосує Сенат США. А потім Акт треба передати Президенту США для підпису.
Нурі Туркель, член USCIRF, повідомив, що цей документ є важливим законодавчим актом. Документ може допомогти залучити Росію до відповідальності за порушення свободи віросповідання на окупованих територіях України.
Читайте також:

  • Комітет у закордонних справах Конгресу США підтримав законопроєкт «Про підтримку релігійної свободи в Україні»

Раніше Інститут релігійної свободи повідомляв, що через законопроєкт «Ukraine Religious Freedom Support Act» Росію можуть занести в список «країн, що викликають особливе занепокоєння» (СРС) відповідно до Акту про міжнародну релігійну свободу (IRFA). У цьому випадку РФ може понести економічних і політичних санкцій з боку Президента США і Держдепартаменту США. Ці наслідки будуть спрямовані на відновлення релігійної свободи в Донбасі і Криму.
Детальніше можна почитати за посиланням:
https://irs.in.ua/ua/ukraine-religious-freedom-support-act-is-passed-us-congress
Посилання на Акт:
https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/5408/text?r=1&s=3

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!