СвітХристиянські новини

«Ми віримо в Бога» – Президент України Зеленський виступив на 71-у Молитовному сніданку в США

2 лютого у Вашингтоні відбувся щорічний захід США – 71-й Національний молитовний сніданок. Серед промовців заходу були Президент України Володимир Зеленський та Президент Сполучених Штатів Джо Байден.

Молитовний сніданок у Сполучених Штатах «збирає найбільш впливових політичних лідерів США», зазначав у Telegram-каналі Офіс Президента.

Крім Президентів України та США, у заході взяли участь «віцепрезидент Камала Гарріс, лідери Конгресу, поважні представники штатів, американського суспільства та релігійних спільнот».

Молитовний сніданок «об’єднує представників двох партій в молитві за країну, народ та за весь світ», зазначив сайт Експресо.

За словами головного редактора християнської газети «Слово про Слово» Анатолія Якобчука, ця подія є багаторічною традицією, «яка виникла після Другої світової війни, коли конгресмени, сенатори, національні лідери, релігійні лідери об’єднуються разом, щоб спільно молитися до Бога попри політичні розбіжності».

Під час заходу виступив в онлайн форматі Президент України Володимир Зеленський.

Як зазначив голова української держави, символом молитовних сніданків у США, які були започатковані Президентом Ейзенхауером, є те, що «попри будь-які, навіть найгірші, обставини найкраще в людях все одно переважає, а молитва – триває».

Також він процитував слова із Псалма: «Господи, щит Ти для мене і слава моя, і мою голову Ти підіймаєш!.. Я лягаю і сплю, і пробуджуюся, бо Господь підпирає мене, і я не побоюся десяти тисяч люду, які проти мене навколо отаборились!». Впевненість цих слів «урівноважує ті сумніви, які зустрічаються в Книзі далі. Бо це впевненість у Господі, Який чує і Який бачить, що у людини в серці, наголосив Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що «мільйони українців просять вигнання загарбників із нашої Батьківщини, а отже – відновлення миру. Ми віримо в Бога… В нас є шанс вигнати зло, яке прийшло на нашу землю під російським прапором… І цього року ми бачимо в конкретних діях – у наших із вами спільних діях, – як цей шанс реалізується».

Також Зеленський заявив, що «велична тиша, у якій людське серце звертається до Бога з молитвою, це один із найкращих стимулів Господа для людей».

Він переконаний, що потрібно пробудитися, щоб сказати, що Господь підпирає тебе. І він дякує Америці й закликав Україну, США та весь вільний світ разом зробити все, щоб наступного року на Національному молитовному сніданку учасники змогли помолитися вже просто з подякою за здобутий порятунок від зла», повідомили в Офісі Президента.

Крім виступу Зеленського, промову сказав Президент США Джо Байден.

Голова США переконаний, що Сполучені Штати стали кращим народом, бо віра була збережена, повідомив Анатолій Якобчук.

Байден зазначив, що любов є головною вісткою Євангелія і процитував вірш із Біблії «Люби Господа свого всією душею своєю і ближнього як самого себе». Саме цей вірш тримає американську націю.

Він закликав бути виконавцями Слова і застосувати Його. А також просив зберегти віру, зазначили в Telegram-каналі «Голос Америки Українською».

Також Президент США просив усіх учасників взятися за руки й почати ставитися одне до одного з повагою.

«Ми віримо в Бога» – Президент України Зеленський виступив на 71-у Молитовному сніданку в США
Фото: Telegram-канал «Голос Америки Українською»

За словами Анатолія Якобчука, «в Україні ця традиція теж набирає популярності». Він вважає, «що це дуже потрібно і важливо, особливо у часи війни й великих викликів, яких ми навіть не можемо усвідомити».

Читайте також:

Подія пройшла в рамках «Ukrainian Week» (Українського тижня) – низки заходів, «які спрямовані на розширення партнерства між США та Україною».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button