Україна

Грошові допомоги, тарифи й зарплати для українців у 2023 році

Інтернет-видання 24 канал на своєму сайті опублікувало інформацію про грошові допомоги, тарифи, зарплати тощо на 2023 для українців. Детальніше читайте далі.

Джерело: 24tv.ua

Зазначається, що субсидію будуть виплачувати лише у грошовій формі. Доставляти допомогу додому будуть лише пенсіонерам.

Також субсидію можуть отримувати усі громадяни України. На сайті Мінсоцполітики України можна перевірити інформацію про субсидію.

Щодо тарифів на водопостачання та водовідведення, то оплата залишатиметься на рівні початку 2022 року. Тариф на електроенергію залежатиме від кількості спожитих кіловатів.

Однак внутрішньо переміщеним особам дозволяється отримати компенсацію на сплату комунальних послуг – 450 грн за розміщення однієї особи.

Щоб отримати компенсацію необхідно: бути повнолітнім власником житла; не мати заборгованості за комунальні послуги; дати притулок у своєму житлі переселенцям, не стягуючи з них плату; зареєструвати у себе цих ВПО.

А для отримання відповідної допомоги, необхідно подати: заяву на отримання компенсації витрат; документ, що посвідчує особу; документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника.

Схожі статті

Крім того, повідомляється, що багатодітні сім’ї можуть отримати 2 100 гривень. Ця фінансова допомога призначається на третю і кожну наступну дитину. Коли дитині виповниться 6 років, ці гроші перестають виплачувати.

До того ж завдяки застосунку «Дія» можна подати заяву на отримання грошової допомоги. Подати заявку можуть лише: особи, які усиновили дитину; люди, які доглядають за хворою дитиною; особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю; одинокі матері або батьки, які не перебувають у шлюбі.

Зареєструватися на отримання допомоги можуть і переселенці. ООН у справах біженців надала для цього доступ. ВПО мають змогу отримувати 2 200 грн на кожного члена родини впродовж 3 місяців.

Від держави українці також можуть отримати щомісячну допомогу сумою 2-3 тис. грн за особу.

Для біженців у Польщі надаватиметься допомога у вигляді 450 євро на особу впродовж 3 місяців. Видаватимуть кошти громадська організація Fundacja Ukraina та гуманітарна місія Mercy Corps. Але ця ініціатива стосується, зокрема, тих, хто не отримував кошти від ООН, IRC, The Lutheran World Federation.

Протягом 2023 року для українців мінімальна зарплата складатиме 6 700 грн.

Водночас цьогоріч мінімальна пенсія складатиме 2 093 гривні. Однак вони можуть зрости від 5% до 24%, про що свідчать плани уряду на 2023 рік. До того ж літні люди старше 70 років мають право отримувати ще від 300 до 600 грн на місяць.

Читайте також:

Детальніше читайте на сайті Інтернет-видання 24 каналу.

Нагадаємо, що за оцінкою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, українська економіка впала на понад 30%. Інфляція дещо перевищує 26%.

Також повідомляємо, що станом на 4 лютого українці обміняли 1 млн ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Про це повідомило у Facebook Акціонерне товариство «Укрпошта».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button