Україна

У Києві відбувся Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок

У Києві відбувся Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок. Сто жінок з усіх куточків країни об’єдналися у спільній молитві за Україну та її захисників і захисниць. Вони – з різних релігійних конфесій і мають різні професії. Представниці Уряду й Парламенту, сфери медіа, освіти, культури, бізнесу, війська та волонтерства – нині усі разом просять у Бога сил та перемоги.

Джерело: 5 канал

У столиці відбувся вже другий Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок. Для більш як 180 країн світу такі заходи є доброю багаторічною традицією. В Україні Національний молитовний сніданок проводять удруге і цьогоріч його присвятили темі сім’ї під час війни.

«Ця молитва, яка сьогодні з вуст кожної жінки іде до Бога – це як прохання кожної мами дарувати нам цю перемогу, дарувати мир нашій рідний Україні, можливість відбудовувати наше мирне майбутнє для наших дітей», – зазначила голова Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Наталія Федорчук.

Ідейна натхненниця молитовного сніданку – народна артистка України Оксана Білозір, каже, кілька років тому перейнялася духом таких заходів за кордоном і нині проводить їх у різних містах України, аби об’єднати жіноцтво. Всеукраїнський молитовний сніданок відбувається вдруге, і дату обрали не випадково. 17 грудня православні відзначають День святої Варвари – покровительки жінок.

«В шевченківській хаті разом з образами завжди був образ Святої Варвари. Тому що Свята Варвара − вона покровителька жінок, які вишивали обереги на сорочках, які були величезним символом безпеки, охорони і Божої присутності скрізь, де знаходиться той воїн, щоб зберегти його життя», – каже голова оргкомітету ІІ Всеукраїнського жіночого молитовного сніданку, Народна артистка України Оксана Білозір.

До спільної молитви долучився й отець Православної Церкви України Віталій Даньчак.

«Ми глибоко переконані, що за молитвами Святої Великомучениці Варвари, завдяки Збройним силам України і завдяки нашим волонтерам, нашому жіноцтву – Україна без сумніву переможе», – наголошує секретар Митрополії Православної Церкви України Отець Віталій Даньчак.

Після спільної молитви жінки діляться історіями про силу молитви і віри. Про те, як вони не дають втратити надію, допомагають йти у бій, переживати окупацію, тортури або розлуку з рідними. Можливістю побачити давніх знайомих цей захід став для матері-героїні Олени. Вона виховує вісьмох дітей. У 2014-му активно волонтерила, а у 15-му поїхала на фронт як капеланка та кризова психологиня.

Читайте також:

«Я багатьох тут знаю. Ми спілкувалися досить тривалий час ще з 14 року. Я думаю, що такі заходи потрібно робити, щоби ми об’єднувались. Все буде Україна і перемога буде за нами. Слава Україні!» – каже капеланка Олена.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button