Блог редактора

Слово про Слово вітає читачів з Різдвом Христовим!

Дорогі читачі, щиросердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Ця подія в минулому, яка радикально змінила життя людей і продовжує змінювати й сьогодні, тому дуже актуальне для кожного і в наші часи.

Бажаємо усім нам миру та справжнього біблійного шалому, який може бути реальний тоді, коли Ісус прийде у наше особисте життя і стане найголовнішим і найважливішим.

Бажаємо нашій країні миру, але не просто миру,  а справедливого миру з перемогою. Вітаємо усіх військових, волонтерів, батьків та дітей наших оборонців.

Тому що Дитя нам народилося, − нам дано Сина, Влада на Його плечах, і дадуть Йому ім’я: Дивовижний Порадник, сильний Бог, Отець вічності, Владика миру (Ісаї 9:5).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button