Україна

МОН планує впровадження предметів морально-духовного спрямування у закладах освіти

Відбулося засідання Громадської ради в Міністерстві освіти та науки України з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти та науки України 2 лютого 2022 року.

Джерело: religion

Як повідомляє «Релігія в Україні», під час засідання були обговорені питання подальшої роботи Громадської ради та затверджений план діяльності на 2022 рік.

Також обговорювалися пропозиції щодо запровадження в навчальних закладах предметів морально-духовного спрямування.

Читайте також: 

Громадська рада з питань співробітництва з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві була створена у жовтні 2008 року відповідно до наказу Міністерства освіти та науки від 20.10.2008 №941 та з ініціативи церков та релігійних організацій України всебічному забезпеченню свободи совісті та подальшої гармонізації конфесійних відносин у сфері освіти, підтримання постійного діалогу з церквами та релігійними організаціями та ефективнішого використання їх потенціалу в навчально-виховному процесі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Ну дай то Боже, щоб нашому теляті ще й вовка з’їсти…
    Або, інакше кажучи, щоби всі ці благі й шляхетні наміри й прожекти щодо впровадження предметів морально-духовного спрямування у закладах освіти в Україні – дійсно й реально та неодмінно й успішно і безперешкодно – були здійснені. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button