Освіта

Розвиток євангельської богословської освіти в Україні: відбулася зустріч ТХІ з Міжнародними організаціями

Представники Таврійського християнського інституту (ТХІ) та Міжнародних організацій 12 травня обговорили розвиток євангельської богословської освіти в Україні. Зокрема, під час зустрічі було проаналізовано діяльність інституту.

Джерело: tci.org.ua

Серед учасників Міжнародних організацій були присутні:

  • Скотт Каннінгем – директор по залученню Міжнародних вчених-лідерів (Engagement Director ScholarLeaders International);
  • Тарас Дятлик – регіональний директор Об’єднаної Всесвітньої місії Закордонна рада (Regional Director Overseas Council-United WorldMission);
  • Роман Соловій – регіональний координатор з літератури Східної та Центральної Європи та Центральної Азії Ленгхем (Regional Coordinator for Eastern and Central Europe and Central Asia Langham Literature).

Представниками Таврійського християнського інституту були: ректор Валентин Синій та викладачі ТХІ.

Під час зустрічі учасники організацій детально проаналізували поточну академічну, наукову та волонтерську діяльність ТХІ, а також кадровий, матеріально-технічний та адміністративний потенціал навчального закладу.

Розвиток євангельської богословської освіти в Україні: відбулася зустріч ТХІ з Міжнародними організаціями
Джерело: tci.org.ua

Своєю чергою, Скотт Каннінгем наголосив на готовності ScholarLeaders International підтримувати академічні та наукові проєкти інституту. При цьому Роман Соловій запропонував розглянути спільну участь установ у виданні та перекладі якісної богословської літератури українською мовою.

Наприкінці Тарас Дятлик подякував усім співробітникам ТХІ за їхню працю та служіння у цей складний час для України, а також запевнив присутніх у подальшій підтримці євангельської богословської освіти в нашій країні зі сторони партнерських організацій.

Схожі статті

Зазначається, що внаслідок невиправданого нападу Росії на суверенну Українську державу, значну кількість євангельських навчальних закладів зруйновано повністю або частково, що унеможливило повноцінну реалізацію освітнього процесу. Через війну частина студентів та викладачів були вимушені покинути територію України, а значна частина з них стали на захист нашої держави як військовослужбовці, капелани та волонтери. Тому зараз питання подальшого розвитку євангельської богословської освіти в Україні потребує виважених та рішучих кроків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button