СвітХристиянські новини

У Британії запропонували ввести релігійну освіту для держслужбовців

Правозахисники в Британії запропонували організувати для дипломатів програму релігійної освіти, після перевірки в МЗС, яка показала низьку релігійну грамотність.
У Великобританії християнська правозахисна організація «Open Doors UK» виступила з пропозицією включити в підготовку держчиновників програму релігійної освіти, після визнання міністра закордонних справ Британії Хізер Уілер про те, що питанням релігійної грамотності в уряді не приділяли належної уваги, повідомляє «Christian today».

У своєму виступі в Палаті громад Міністр закордонних справ Британії зазначила, що переслідування за віру в усьому світі стали «предметом глибокої стурбованості» уряду і визнала, що влада Великобританії досі не приділяли релігійним питанням «тієї уваги, яку вони заслуговують».

«Ми визнаємо, що наші дипломати і чиновники повинні повною мірою усвідомити величезну роль релігії в політичному і громадському житті по всьому світу, і саме тому нам належить серйозно попрацювати над поглибленням та удосконаленням релігійної грамотності наших працівників», – сказала Уілер.

Цю заяву вітала Генрієтта Блайт, генеральний директор правозахисної організації «Open Doors UK», підкресливши, що така освіта «життєво важлива для британських ділових відносин за кордоном».
«Понад 80 відсотків населення світу вірить в Бога, і ця віра відіграє ключову роль в тому, як люди будують своє життя у всіх її аспектах – від дрібного бізнесу до військових дій. Надзвичайно важливо, щоб наші державні службовці розуміли роль віри в кожній культурі й всі її прояви на благо чи на зло. Не можна правильно розуміти світ і взаємодіяти з ним, не розуміючи тієї ролі, яку віра відіграє в житті багатьох мільярдів людей», – сказала правозахисниця.
Вона підкреслила, що політикам Великобританії потрібно рішучіше пов’язувати питання свободи віросповідання з торгівлею або допомогою в тій чи іншій країні. «Коли ми пропонуємо допомогу або ведемо торгові переговори, слід завжди підіймати питання захисту прав місцевих релігійних меншин», 0 пояснила Генрієта Блайт.
Вона нагадала про результати спеціальної перевірки в Міністерстві закордонних справ, яка показала «практично повну відсутність елементарної релігійної грамотності у державних службовців» відомства.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button