БаптистиХристиянські новини

Молимося за церкви України – звернення Всесвітнього баптистського альянсу

Всесвітній баптистський альянс (ВБА) закликає молитися за церкви України, які потребують молитовної підтримки, особливо на тимчасово окупованих територіях України.

Джерело: baptyst.com з посиланням на myemail.constantcontact.com

Команда ВБА щотижня збирається, щоб молитися за конкретні країни.

На цьому тижні альянс закликає до спільної молитви за церкви України, які потребують молитовної підтримки, особливо на тимчасово окупованих територіях в Луганській та Донецькій областях країни.

Баптистський альянс дякує Господеві за вірне свідчення українських віруючих у розпал військового конфлікту, за тих, хто прагне долати розбіжності, що перешкоджають миру.

Читайте також:

Схожі статті

«Молімося з вірою, “Бо дуже могутня ревна молитва праведного!” (Якова 5:16)», – пише альянс.

Нагадаємо, що 23 квітня єпископи й пастори Української Міжцерковної Ради (УМР) проведуть спільну молитву за Україну в онлайн-форматі. Головна мета події – об’єднатися для пошуку Божого обличчя і клопотання за український народ. Подія розпочнеться о 18:00.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!