ЕкономікаХристиянські новини

Ймовірно з 1 липня в Україні подорожчає електроенергія

В Україні з 1 липня 2021 року вартість кожного кВт*год електроенергії при споживанні понад 500 кВт*год на місяць може вирости з 1,68 до 2,5 грн. Про це заявив глава департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко з посиланням на співрозмовників у Кабінеті Міністрів України.

Джерело: news.obozrevatel.com

Олег Попенко зазначив, що раніше уряд розглядав варіант підвищення цін з 1 квітня поточного року і для тих, хто споживає понад 300 кВт*год, проте рішення перенесли.

За словами глави департаменту, для тих, хто споживає понад 500 кВт*год, ввели тариф вище.

Далі він пояснив:

«Якщо у людини великий будинок і багато техніки, він може платити 2,5 грн. Так зараз і розмірковує Кабмін. Вони спочатку думали про обсяг понад 300 кВт*год, а потім від 500 кВт*год. Такі ціни (2,5 грн за кВт*год) планують встановити 1 липня».

Експерт вважає, що варто ввести чотири різних тарифи:

  • на перші 100 кВт*год в розмірі 90 коп.;
  • від 100 до 500 кВт*год – 1,68 грн;
  • від 500 до 1000 кВт*год – 2,5 грн;
  • вище 1000 кВт*год – понад 3 грн.

Однак, на думку Олега Попенка, це не вирішить брак коштів на компенсацію вартості генерації струму.

Читайте також:

Для цього необхідно розібратися з ефективністю управління держпідприємств і змінити правила, вважає він.

«…Потрібно внести зміни, щоб всю електроенергію комунальні підприємства продавали на торгах», – зазначив глава департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА.

Нагадаємо, що українська національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг скасувала пільгові тарифи на електроенергію для релігійних організацій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!