Християнські новини

Проблема еміграції – одна з найбільших викликів для української сім'ї

Одним із найбільших сучасних викликів української сім’ї є проблема еміграції. Таку думку висловив Анатолій Козачок, пeрший заступник старшого єпископа Української Цeркви християн віри євангeльської (УЦХВЄ).
“В Україні є дуже велика кількість неповних сімей. Дітей залишають з дідусем чи бабусею, а батьки заробляють гроші за кордоном. Проблема еміграції – це серйозний виклик для влади в Україні. Повертаються через роки, а діти ображені, відносин уже немає. Владі цю проблему треба терміново вирішувати. Щоб усі наші громадяни мали можливість працевлаштуватися і отримувати гідну заробітну плату в Україні, а не виїжджати на заробітки за кордон”, – висловився Анатолій Козачок.
Крім того, за словами представника УЦХВЄ, владі необхідно звернути увагу на відсутність дружньої до сім’ї інфраструктури та доступного житла.
“Наприклад, переходи в метро, які з коляскою подолати майже неможливо, відсутність сповивальних столиків у громадських місцях. Вирішення цих проблем не вимагає великих коштів. На наше переконання, держава не робить достатньо кроків, щоб забезпечити молоду сім’ю доступним житлом”, – сказав Анатолій Козачок.
Також, на думку заступника муфтія України Рустама Гафурі, викликом для сучасної української сім’ї є доступність абортів і сурогатне материнство.

Більше про сімейну тематику:

Нагадаємо, в суботу, 8 червня, в Києві пройде хода на захист прав сім’ї і дітей, організована Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter
Читайте нас в Телеграм
Джерело: lb.ua
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button