Креаціонізм

Молодий та енергійний Місяць

Згідно з роздутою еволюційною шкалою часу, Місяцю 4,5 мільярда років. Від кам’янистого небесного тіла розміром із Місяць очікуєш геологічної активності протягом приблизно півтора мільярда років. Це означає, що останні 3 мільярди років Місяць був геологічно стабільним або мертвим. Якщо йому і справді стільки років.

У першій половині ХХ століття повідомлялося про зміну кольору, яскраві плями, тумани та інші незрозумілі речі, що відбуваються на Місяці. Від цих випадків відмахнулися, бо вважалося загальноприйнятим фактом, що Місяць занадто старий для того, щоб бути геологічно активним. Але такі події стали відбуватися настільки часто, що 1968 року НАСА опублікувало звіт про спостереження, назвавши його «Хронологічний каталог зареєстрованої активності Місяця».

Але в цьому немає нічого дивного. У 1787 знаменитий астроном Вільям Гершель зареєстрував виверження вулкана на Місяці. Він повідомив про те, що роздивився на темному краю Місяця три вулкани. Він спостерігав те, як один з них вивергався, викидаючи речовину, що світиться, протягом як мінімум двох днів. Цікаво те, що вони розташовані в кратері Аристарха, в якому було помічено понад три сотні випадків можливої ​​вулканічної активності.

Ці повідомлення є непоганим підтвердженням того, що найбільш ймовірний вік Місяця – тисячі років, а не мільярди, що чудово вписується в біблійну хронологію.

Читайте також:

Книга Буття 1:16

Схожі статті

«І створив Бог два світила великі: світило більше, для управління днем, і світило менше, для управління вночі, і зірки».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button