Актуальне

Між гріхом і болем є зв’язок

Інколи, коли я грішу, це відображається на моєму фізичному тілі. Чи таке відбувалося з вами? Чи бачили ви у цьому зв’язок? Чи спостерігали ви зв’язок між гріхом і болем?

Раніше, після того, як я согрішав, чи коли грішив свідомо, у мене починала сильно боліти нижня частина спини.

«…бо нутро моє повне запалення, і в тілі моїм нема цілого місця» (Пс. 37:8).

 

Цей вірш нагадує мені минулі часи, коли біль, про який згадує Давид, був знайомий і мені самому. Цей вірш показує, що є зв’язок між тілом і душею, розумом і тілом. Бог, у своїй мудрості, виткав нас дивним чином (Пс. 138:14).

 Я думаю, що саме це переживав Давид, який ділиться своїми відчуттями у 37-му Псалмі.

Схожі статті

Зв’язок між гріхом і болем

Наша нервова система і наші нервові шляхи пов’язані з гріхом, і біль може бути з часом все сильнішим. Я думаю, що кожен з нас може мати свої частини тіла, які реагують на гріх. В мене, наприклад, нижня частина спини. У вашому випадку це може бути головний біль. Чи, можливо, біль у животі. Чи в щелепах. Або де-небудь в іншому місці.

Вперше я дізнався про зв’язок між гріхом і болем дуже давно. Я був у стосунках з однією жінкою, і нюанси нашої поведінки не прославляли Бога, а наші тіла не були Його храмом. Протягом багатьох тижнів моя спина переживала серйозний тиск. На той час я працював у лікарні і тому у мене був доступ до багатьох ресурсів. Я відвідував фізіотерапевта, який намагався допомогти, але безрезультатно. Також ходив на сеанси глибокого масажу, але і це не допомагало. Я думаю, що причиною мого болю було те, що я конфліктував і з самим собою, і мав духовний конфлікт з Богом. Знав, що живу у гріху, але не зупинявся. Коли припинив ці стосунки, біль відійшов сам по собі через декілька днів.

Розповідаю про це, щоб допомогти вам побачити, що біль і гріх тісно пов’язані між собою. У вас можуть потерпати інші частини тіла, це може бути навіть не фізичний біль.

Не кажу, що коли ви відчуваєте біль, то це завжди через гріх. Бо так не вважаю. Гріх і біль не завжди йдуть поруч. Але може бути так, що біль іншої людини пов’язана з її гріхом. Подібне сталося з Давидом, і він пише про це у Псалмах. Це відбулося і зі мною. Кожного разу, коли ми хворіємо, або відчуваємо біль, це має бути можливістю для нас – можливістю кликати до Бога і просити Його, щоб Він показав нам, чи є у нашому житті якийсь гріх, чи ні.

Більше про зв’язок між гріхом і болем:

Далі у тому ж псалмі Давид пише: «…бо провину свою визнаю, журюся гріхом своїм я… поспіши мені на допомогу, Господи, Ти спасіння моє» (Пс. 37:19, 23).

Найліпше, що ми можемо зробити, щоб звільнитися від своєї провини і, можливо, фізичного болю, пов’язаного з нашим гріхом, – покаятися у гріхах перед Богом.

Дэйл Флетчер

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button