Україна

«Місія дружби й солідарності»: релігійні лідери відвідали Україну, аби підтримати народ під час війни

12 квітня в Україну прибули релігійні лідери, аби проявити свою солідарність жертвам війни й подякувати за мужність українського народу. Візит організований міжнародною коаліцією Religions for Peace.

Джерело:  bbc.com

Делегація відвідала місто Чернівці, де перебувають мінімум 70 000 переселенців з інших частин України.

Серед релігійних лідерів повинні були прибути колишній архієпископ Кентерберійський Роуен Вільямс, архієпископ Фіатірський (Константинопольський Патріархат) Микита Луліас, рабин Джонатан Віттенберг, міністр-генерал Ордена францисканців Массімо Фузареллі, представники мусульманських, індуїстських, буддистських громад з різних країн.

За словами Роуена Вільямса, метою візиту було бажання «проявити свою солідарність жертвам цієї жахливої війни й подякувати за мужність, проявлену українським народом».

Гості сподівалися, що у них вийде хоча б дати знати українцям, що народ нашої держави не забутий.

Колишній архієпископ Кентерберійський зазначив, що члени делегації розраховували познайомитися з тими умовами, в яких утримують переселенців, і зрозуміти, як самі люди бачать нинішню ситуацію.

При цьому релігійні лідери також мали намір зустрітися з місцевими релігійними лідерами, які взяли б участь у запланованому заході. Але Роуен Вільямс не хоче, щоб делегацію сприймали б як десантів, що несуть свої власні ідеї й порядок на шкоду існуючому досвіду.

Нагадаємо, що з приводу прийдешнього святкування Великодня, європейські лідери протестантської та католицької церкви закликали молитися й примиритися. Також вони наголосили, що Великдень – це час, коли ми повинні звернути наші очі на воскреслого Христа.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button