Світ

Відверте звернення Зеленського до депутатів Кнесету та ізраїльтян

На 25-й день після вторгнення Росії в Україну Президент України Володимир Зеленський звернувся до депутатів Кнесету через відеозв’язок з Києва. Його промова транслювалася ізраїльськими телеканалами, радіостанціями та онлайн-ЗМІ. Виступ можна було побачити на екрані, встановленому на площі перед театром Габіма, де зібралися близько тисячі ізраїльтян.

Джерело: ieshua.org з посиланням на newsru.co.il

До відеоконференції з Президентом України під’єдналися понад сотні міністрів ізраїльського уряду та парламентаріїв. Раніше шестеро депутатів від Об’єднаного списку повідомили, що вони не братимуть участі у заході.

У своїй промові Зеленський провів порівняння між нацистською Німеччиною в період Другої світової війни та сучасною Росією. Він заявив, що вдруге в історії звучить вираз «остаточне розв’язання питання», але цього разу про це говорить Москва про український народ.

Відверте звернення Зеленського до депутатів Кнесету та ізраїльтян
Фото: Олексій С. Желєзнов. Джерело: Telegram «ieshua.org»

Президент України сказав, що день 24 лютого двічі увійшов в історію, і обидва рази − як трагедія.

«24 лютого 1920 року було засновано Націонал-соціалістичну партію Німеччини. Партія, яка забрала мільйони життів, знищувала народи. Цього ж дня 2022 року було віддано злочинний наказ про вторгнення в Україну», – сказав він.

Зеленський говорив про те, що після 24 лютого, коли Росія вторглася в України, мільйони українців були змушені покинути свої будинки.

«Зараз мій народ блукає так само, як колись блукав ваш народ», – підкреслив він.

Відверте звернення Зеленського до депутатів Кнесету та ізраїльтян
Фото: Моти Кимхи. Джерело: vesty.co.il

Також він нагадав, що в Україні триває повномасштабна війна, а не «військова операція», як це намагається уявити Росія.

«Я впевнений, що ви відчуваєте наш біль. Але можете ви пояснити, чому ми звертаємося до всього світу, до багатьох країн, просимо про допомогу, але зустрічаємо байдужість?» – звернувся Президент України до ізраїльських політиків.

Він нагадав, що Україна досі просить Ізраїль скасувати обмеження щодо в’їзду біженців.

«Можна бути посередником між країнами, але не можна стати посередником між добром та злом», – наголосив Зеленський.

Відверте звернення Зеленського до депутатів Кнесету та ізраїльтян
Фото: Моти Кимхи. Джерело: vesty.co.il

«Вам відомо, що ваша система перехоплення ракет “Залізний купол” найкраща у світі. Чи можна запитати вас, чому ми не можемо отримати від вас зброю, чому Ізраїль не вводить серйозних санкцій щодо Росії? Чому не чиниться тиск на бізнес у Росії? Як ви можете відповісти на ці запитання й одночасно бути з нами?», – запитав Президент України ізраїльських політиків.

На закінчення своєї мови Зеленський сказав, що 80 років тому його народ зробив свій вибір і рятував євреїв від нацистів.

«У народу Ізраїлю зараз теж є вибір», – підсумував він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Уряд Ізраїлю поводить себе досить прикро й ганебно (якщо не сказати, просто підло!), в т ч. скасувавши безвіз для громадян України: і таким чином, по суті, блокуючи в’їзд до Святої Землі наших біженців. І це в той час, як безвіз з РФ залишається без змін!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!