СвітХристиянські новини

До 2050 року понад 1 млрд населення загрожує вимушена міграція

Аналіз Інституту економіки та світу свідчить, що понад 1 млрд населення  планети до 2050 року можуть зіткнутися із загрозою вимушеного переселення через швидке зростання населення, нестачі доступу до продовольства і води. Про це повідомляє interfax.com.ua.
Згідно з дослідженням Інституту, очікується, що чисельність населення планети до 2050 року зросте до 10 млрд, внаслідок чого посиляться конфлікти, пов’язані з боротьбою за ресурси. У зв’язку з цим близько 1,2 млрд населення, особливо в порушених регіонах екваторіальної Африки, Центральної Азії і Близького Сходу можуть бути змушені мігрувати.
Стів Кіллелеа, засновник Інституту економіки і світу, заявив:

«Це буде мати великий соціальний та економічний вплив, не тільки в світі, що розвивається, але і в розвиненому, оскільки масове переселення приведе до більших потоків біженців в розвинені країни».

Загрози, які можуть спровокувати масову міграцію, поділені на дві категорії. Перша – це нестача продовольства, води й зростання населення. Друга – природні лиха, в тому числі повені, посухи, циклони, підняття рівня води у світовому океані, підвищення температури повітря та інші.

Згідно з аналізом інституту, в найближчі десятиліття найбільше загрожує нестача води в Індії й Китаї, в той час, як Пакистан, Іран, Мозамбік, Кенія і Мадагаскар зіткнуться з цілою низкою загроз і нездатністю з ними впоратися.

«Ці країни на даний час стабільні, але мають високу схильність до екологічних загроз. Це означає, що вони більш схильні до ризику краху в майбутньому», – заявлено в дослідженні.

За словами Кіллелеа, у світі зараз на 60% менше доступної прісної води, ніж 50 років тому. А згідно з прогнозами, попит на продовольство в наступні 30 років зросте на 50%.
В Інституті висловили надію на те, що наданий аналіз зможе допомогти в розробці стратегії надання допомоги та вирішення проблем, пов’язаних з кліматом.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button