Україна

На окупованій Луганщині зруйнована церква ЄХБ

На окупованій Луганщині зруйнована церква ЄХБ у м. Гірське, яка активно служила ще з радянських часів та була відомою завдяки династії родини Каракуц.

Джерело: Telegram

Через деякий час віряни Гірського залишили містечко та роз’їхалися до інших міст області та країни.

Церква знову ожила, отримавши історичну, простору будівлю, яка стала для неї домом молитви. Тут підвищена увага до служіння діткам та підліткам. Значну підтримку в цьому надали віруючі з Німеччини. Генріх Бек з місії «Носії Надії-Схід» зміг організувати допомогу для розвитку служіння. Діяльність церкви відновилася, вона наповнилася дитячим сміхом та громадською активністю.

Читайте також:

Проте все зупинилося, коли російські війська захопили Гірське та відібрали будівлю церкви. Тим самим залишивши церковну громаду без важливого ресурсу.

«Але віримо, що російські окупанти будуть вигнані з нашої землі і церква спільними зусиллями відновить своє важливе служіння…», – зазначила церква.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!