Home»Новини»Міністр Освіти: Школа має стати гендерно нейтральним середовищем

Міністр Освіти: Школа має стати гендерно нейтральним середовищем

3
Поширень
Pinterest WhatsApp
Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що має намір робити все можливе для того, щоб українська школа стала гендерно нейтральним середовищем. Про це міністр заявила в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я не знаю, коли вона такою стане. Але я точно робитиму все можливе, щоб вона такою стала, тому що я вважаю, що школа має будуватися на рівності можливостей і на навчанні учнів цієї цінності. Безперечно, що в школах не повинно бути місця якимось архаїчним стереотипам і уявленням, які там були присутні в попередньому столітті, але досі фігурують у нашому суспільстві”, – зазначила вона.

На думку міністра, в останні кілька років було закладено правильний механізм, а саме Антидискримінаційна експертиза підручників.

“Я однозначно її підтримуватиму. Свою роботу я почала з протистояння в ситуації з курсом “Основи сім’ї”. Безумовно, висновок повинні давати експерти, але я теж вмію читати і не хочу, щоб у школах дітям навішували такі догми. Але для цього потрібна професійна Антидискримінаційна експертиза. Зі свого боку я хочу її перенести не тільки на підручники, для яких вона застосовується, а й на інші посібники і навчальні матеріали, на які міністерство дає гриф”, – зазначила Новосад.

В цьому ж інтерв’ю міністр чи то міністерка (згідно з впровадженими фемінітивами) заявила, що її заробітної плати в 36 тисяч гривень недостатньо для того, щоби планувати дитину.

Що про це думають українці:

“Нинішня міністр освіти і науки остаточно поламалася. Несіть іншого. Ганна Новосад вже давно демонструвала ознаки етичного занепаду. Але тепер це вже доконаний факт.
З одного боку їй мало 36 тис гривень, щоб прогодувати потенційну дитину у разі потенційного створення потенційної сім’ї. З іншого боку вона прямим текстом задекларувала свою протидію шкільному предмету “Основи сім’ї”.
Тому з урахуванням всіх обставин дам практичну рекомендацію антисімейному міністру освіти: для створення власної успішної сім’ї доцільніше таки прочитати і практикувати курс Буковинського “Основи сім’ї”, ніж перейматися підвищенням власної вже високої зарплати.”

Руслан Кухарчук

“Міністр освіти чи то неграмотна, чи то божевільна, важко сказати, але очевидно, що нею публічно продемонстровано повну зневагу до конституційного принципу верховенства права та до прав батьків впливати на освітній процес та виховувати дітей згідно своїх моральних переконань, світогляду та цінностей.

Олена Львова

“Міністро МОН Ганно Новосад час відправляти у відставку, бо воно(1) демонструє вражаючу некомпетентність та невідповідність посаді

(1) Хоча, з точки зору “архаїчних стереотипів і уявлень з попереднього століття”, звертання у середньому роді виглядає як образа, саме така форма примусово обов’язкова при спілкуванні з представниками ЛГБТ+ в деяких країнах “прогресивного заходу”, до “стандартів” якого нас тягне міністро.”

Сергій Іващенко

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Оголошено військовий призов з 18 років. Оформити альтернативну службу можна до 1 лютого 2020 року

Наступна Стаття

Населення України зменшилося за 9 місяців на 230 тисяч осіб, – Держстат

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    21.01.2020 в 18:08 — Відповіcти

    Негайно треба цю, як видається, не вповні адекватну – феміністсько-гомофільну особу гнати геть з посади “очільниці”
    МОН. Її особисто та всю її ґендерно-збочену команду!!!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *