СвітХристиянські новини

В першу і другу неділю листопада відзначається Міжнародний день молитви за переслідуваних християн

У листопаді 2020 року християни близько 100 000 церков в 130 країнах світу об’єднуються для молитви за переслідуваних християн. Міжнародний день молитви за переслідувану церкву щорічно відзначається в першу і другу неділю листопада з моменту заснування понад 20 років тому Всесвітньою Євангелічною Асоціацією. “Голос мучеників-Корея” надає безкоштовні матеріали для того, щоб церкви та в цілому всі християни могли взяти участь у всесвітньому заході цієї неділі.
«Сьогодні 260 мільйонів християн – близько 10 % світового християнського населення – піддаються жорстоким гонінням за свою віру, – говорить представник організації «Голос мучеників-Корея» д-р Хен Сук Фолі, посилаючись на статистичні дані Комісії з релігійної свободи Всесвітньої Євангелічної Асоціації. – У 2020 році  кожен день за віру гинули в середньому 8 християн; 10 християн були затримані або ув’язнені; зазнали нападу 25 церков або будівель, де проводяться богослужіння».

Представник Фолі говорить, що Міжнародний день молитви за переслідувану церкву (IDOP) є прямою відповіддю на найбільш поширений запит переслідуваних християн.

«Коли ми запитуємо їх, яким чином ми можемо їм допомогти, перше, що вони говорять – «Моліться за нас!, – каже представник Фолі. – Це саме те, що відбувається протягом двох неділь щорічно: Церкви по всьому світу приєднуються до молитви за переслідуваних братів і сестер».

В цьому році організація «Голос мучеників-Корея» випустила новий відеоролик, який розповідає історію християн з Центральноафриканської Республіки. Віряни були змушені покинути свої будинки через напади бойовиків. Відео «Джанетта: Центральноафриканська Республіка» також розповідає про рішення християн країни пробачити своїм гонителям.

«Ми вважаємо, що відео допоможе церквам і християнам дізнатися більше про ситуацію у «невільних» країн і більш конкретно молитися та підтримувати таких християн, як Джанетта, які втратили все через свою віру», – говорить представник Фолі.

Ті, хто знаходиться в Кореї можуть підписатися на отримання безкоштовного щомісячного молитовного календаря «Голосу мучеників-Корея» з молитовними проханнями переслідуваних християн на кожен день. А ті, хто перебуває в інших країнах, можуть оформити підписку на інформаційний бюлетень, який щомісяця надсилається електронною адресою тим, хто підписався. Детальна інформація на сайті: https://vomkorea.com/ru/idop/
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до Марка Лі за електронною адресою: mlee@vomkorea.com.
Відеоролик «Джанетта: Центральноафриканська Республіка»:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button