Світ

Менше половини американців вірять у те, що Ісус існував до Різдва. Дані опитування

Менше половини американців, у тому числі 63% християн, які відвідують церкву, вірять у те, що Ісус існував до Різдва. Про це свідчать результати дослідження.

Джерело: The Christian Post

Дослідницька група Lifeway Research опублікувала результати онлайн-опитування, в якому взяли участь 1005 американців. Опитування показало, що 41 % дорослих американців вірять у те, що Ісус існував до свого народження у Віфлеємі; 32 % опитаних не погоджуються з цим твердженням. Навіть серед християн, що відвідують церкву чотири рази на місяць і більше, лише 63% згодні з тим, що Ісус існував до свого народження у Віфлеємі.

«Пророцтва, подібні до наведених в Ісаї 9, показують, що Месія буде Чудовим Радником, Богом сильним, Отцем вічності, Князем миру. Хоча ці назви відображають Трійцю, деякі американці не пов’язують Ісуса, народженого у Віфлеємі, з Месією, який уже існував як Бог, що прийшов у тілі», – сказав виконавчий директор Lifeway Research Скот Макконнелл.

Серед респондентів, які не відносять себе до якоїсь релігії, лише 15 % вірять у те, що Ісус існував до Віфлеєму.

У 2016 році під час презентації в Нью-Йорку представники Американського біблійного товариства (ABS) пояснили, що, попри те, що Біблія залишається найбільш друкованою та найпопулярнішою книгою у світі останні п’ять десятиліть, менше половини практикуючих християн у США регулярно вивчають Писання.

У той же період директор проєкту Ignition (ABS) Семюел Харрелл представив результати шестирічного дослідження Barna Group про стан Біблії, згідно з яким лише 18 % американського населення у віці 18 років і старше читають Біблію. Серед християн християн цей показник поставив 37 %.

Недавнє опитування, проведене некомерційною організацією Probe Ministries, яка прагне просувати християнський світогляд, також показало неортодоксальну теологію серед християн. З’ясувалося, що майже 70 % опитаних християн не згодні з біблійною позицією у тому, що Ісус є єдиним шляхом до Бога.

Інше дослідження, проведене Християнським університетом Арізони, опубліковане раніше цього року, показало, що серед приблизно 176 мільйонів дорослих американців, які ідентифікують себе як християни, лише 6 % або 15 мільйонів із них насправді дотримуються біблійного світогляду.

Читайте також:

Дослідження показало, що хоча більшість американців вважають себе християнами, більш ніж половина відкидають біблійні вчення, принципи, включаючи Святого Духа.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button