СвітХристиянські новини

Тільки 6 % американців підтримують біблійний світогляд. Дані опитування

Тільки 6 % американців підтримують біблійний світогляд. Про це свідчать результати недавнього дослідження.

Джерело: The Christian Post.

Нещодавно дослідницька група Barna спільно з громадським аналітичним центром Family Research Council (FRC) опублікували результати дослідження. Воно показало, що хоч 51 % опитаних і заявили, що мають «біблійний світогляд», тільки 6 % з них насправді дотримуються християнських принципів в житті.

Виконавчий директор дослідницької організації The Barna Group Джордж Барна зазначив, що з 51 % респондентів, які, за їхніми словами, підтримують біблійний світогляд, 49 % вірять в реінкарнацію. Тільки 33 % вірять в те, що люди народжуються з гріховною природою і можуть отримати спасіння від наслідків гріха тільки через Ісуа Христа.

«Християни повинні протистояти популярним культурним течіям і проголошувати Божу істину темному і заблудлому світу, – заявив президент FRC Тоні Перкінс. – Але щоб піднятися, людині потрібен твердий грунт».

Директор Центру біблійного світогляду при FRC Девід Клоссон додав, що хоч більшість американців вважають, що вони живуть відповідно до Біблії, дослідження довели протилежне.

«Це означає, що більшість наших друзів і сусідів, включно з тими, хто відвідує церкву, не дивляться на моральні і культурні проблеми через призму Святого Письма. Все частіше ми бачимо катастрофічні наслідки культури, яка повстала проти Слова Божого», – зазначив він.

У вересні минулого року Центр культурних досліджень опублікував результати опитування, які показали, що тільки 2 % опитаних мілленіалів (народжені в період з 1982 по 2004) дотримуються біблійного світогляду, хоча 61 % ідентифікують себе, як християни.

Читайте також:

У 2017 році опитування Американського інституту культури і віри показало, що майже 10 % американців дотримуються біблійного світогляду, хоча 46 % стверджували, що ведуть християнське життя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button