Креаціонізм

Змія з великим серцем

Тигрові пітони вважаються класичними мисливцями-лежнями. Більшість часу вони не дуже активні, і можуть обходитися без їжі тижнями, або навіть місяцями. Але коли приходить потреба поїсти, вони можуть повністю проковтнути дику свиню, або будь-яку іншу тварину, яка важить стільки ж, скільки сам пітон.

Великі пітони з’їдають дику свиню цілком за один раз. Вчені давно з’ясували, що переварити тварину таких розмірів – це ще те фізичне навантаження. Поки пітон перетравлює їжу, його обмін речовин пришвидшується у 40 разів у порівнянні зі звичайним. Дивно, але через два дні після їди, серце пітона збільшується в розмірах на 40 %, щоб справлятися з додатковими навантаженнями.

Дослідження показують, що ці 40 % припадають на додаткову м’язову масу. Маса збільшується за допомогою вироблення спеціальної інформаційної РНК, яка управляє формуванням м’язових волокон серця. Коли змія не їсть, РНК повертається до нормального рівня. На перетравлення великих тварин у пітона йде близько 14 днів, після чого його серце та метаболізм приходять у норму.

Очевидно, що пітони нічого не знають ні про РНК, ні про метаболізм, ні про власне серце. Писання говорить про мудрість Соломона як «широту серця», що означає глибоке розуміння того, як влаштовані речі. Цілком зрозуміло, що велике серце пітона – справа рук Творця, джерела всієї мудрості та розуміння.

Читайте також:

«І дав Бог Соломонові мудрість і дуже великий розум, і великий розум, як пісок на березі моря». Перша Царів 4:29

Схожі статті

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button