Новини суспільства

Перший молитовний сніданок відбувся у Нововолинську

Перший молитовний сніданок відбувся у Нововолинську 14 грудня. На сніданку молилися за Україну, міську громаду, дітей, мир та лікарів.

Джерело: volyn

Серед гостей були представники релігійних конфесій, політичних сил, керівники районів, міст, представники місцевих громад, бізнес-середовища, а також депутати місцевих рад, військові капелани, учасники АТО.

Сніданок розпочався молитвою «Отче наш». Після цього під час сніданку гостей чекала чудова культурна програма та молитви за Україну, місто Нововолинськ, дітей, мир, лікарів, матерів та дітей. З неймовірними номерами для гостей виступили вихованці Нововолинської школи мистецтв.

Також зі своїм вступним словом виступив міський голова Нововолинська Борис Карпус. Під час заходу оголосили благодійний збір коштів на придбання аудіометра для скринінгу слуху новонароджених діток у Нововолинській центральній міській лікарні. Міський голова подякував присутнім за те, що вони не залишаються осторонь важливих питань.

Директор Нововолинської ЦМЛ Олег Шипелик розповів, що такий апарат коштує чималих грошей, але зараз у ньому є гостра потреба. Адже якщо виявити проблему на самому початку, можна підібрати правильну тактику лікування та реабілітації дитини.

До вітального слова також долучився голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Читайте також: 

Молитовний сніданок у Нововолинську завершився духовним гімном України «Боже великий». Варто також зазначити, що захід підтримали меценати. Серед них є підприємці з Нововолинська.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button