Домашня » Про відомих » Менні Пак’яо – «Без Христа я ніщо»

Менні Пак’яо – «Без Христа я ніщо»

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Еммануель Дапідран Менні Пак’яо – філіппінський боксер-професіонал, чемпіон світу у 8-ми вагових категоріях. Боксер десятиліття за версією асоціації журналістів, які пишуть про бокс, найкращий боксер незалежно від категорії за версією журналу «Ринг». Менні Пакь’яо буде одним зі спікерів Всеукраїнського Свята Подяки в Києві 23 вересня 2018 року.

Боксер є глибоко віруючою людиною і глибоко вивчає Біблію. Переміна життя відомого спортсмена відбулася після сну, який змусив його відмовитися від азартних ігор, алкоголю і аморального стилю життя. Сон приснився Пак’яо в ніч після перемоги над мексиканським боксером Хуаном Мануелем.
У сні Менні був у прекрасному лісі і яскраве світло осяяло його. Потім якийсь голос запитав його: «Синку, чому ти втікаєш від Мене?»

Пак’яо прокинувся в сльозах, проплакав усю ніч, подушка була повністю мокрою. Прокинившись, почав шукати відповіді в Біблії, і знайшов, що Бог іноді говорив із людьми через сон. Він усвідомив, що сон реальний, і має змінити своє життя.

Зміна життя, зі слів боксера, відбулася не тому, що він бажав їх, а тому, що Бог змінив його: «Бути християнином означає прийняти Христа як свого Спасителя, свого Бога.

Боксер-християнин Менні Пак’яо стане одним із хедлайнерів Свята Подяки, яке відбудеться 23 вересня в Києві на Хрещатику. Філіппінський боксер візьме участь у вечірній програмі з 18:00 до 22:00.

Анатолій Якобчук

Попередня Стаття

Вдячність чи ремствування і заздрість

Наступна Стаття

Притча - Мудрість вдячності

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *