Про відомих

Менні Пак’яо – «Без Христа я ніщо»

Еммануель Дапідран Менні Пак’яо – філіппінський боксер-професіонал, чемпіон світу у 8-ми вагових категоріях. Боксер десятиліття за версією асоціації журналістів, які пишуть про бокс, найкращий боксер незалежно від категорії за версією журналу «Ринг». Менні Пакь’яо буде одним зі спікерів Всеукраїнського Свята Подяки в Києві 23 вересня 2018 року.
Боксер є глибоко віруючою людиною і глибоко вивчає Біблію. Переміна життя відомого спортсмена відбулася після сну, який змусив його відмовитися від азартних ігор, алкоголю і аморального стилю життя. Сон приснився Пак’яо в ніч після перемоги над мексиканським боксером Хуаном Мануелем.
У сні Менні був у прекрасному лісі і яскраве світло осяяло його. Потім якийсь голос запитав його: «Синку, чому ти втікаєш від Мене?»
Пак’яо прокинувся в сльозах, проплакав усю ніч, подушка була повністю мокрою. Прокинившись, почав шукати відповіді в Біблії, і знайшов, що Бог іноді говорив із людьми через сон. Він усвідомив, що сон реальний, і має змінити своє життя.
Зміна життя, зі слів боксера, відбулася не тому, що він бажав їх, а тому, що Бог змінив його: «Бути християнином означає прийняти Христа як свого Спасителя, свого Бога.
Боксер-християнин Менні Пак’яо стане одним із хедлайнерів Свята Подяки, яке відбудеться 23 вересня в Києві на Хрещатику. Філіппінський боксер візьме участь у вечірній програмі з 18:00 до 22:00.

Анатолій Якобчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button