УкраїнаХристиянські новини

Екологічне виховання населення: Міндовкілля та Рада Церков взаємодіятимуть у сфері екологічного просвітництва

13 квітня 2021 року відбулася онлайн-зустріч керівництва Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Учасники домовилися взаємодіяти у сфері екологічного просвітництва. Повідомляє irs.in.ua.

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, головним рушієм змін у суспільстві залишається свідомість українців.

Він підкреслив, що духовне слово, це найкраще, що може вплинути на людей, сформувати моральні цінності українців, розповісти про важливість сталого споживання, відмову від пластикових виробів на Великодні свята та турботу про ближніх.

Також Роман Абрамовський наголосив на напрямках, у яких Міністерство та Рада Церков могли б об’єднати зусилля шляхом проведення просвітницьких заходів: відмова від пластикових квітів у поминальні дні; альтернатива використанню пластикових пакетів – багаторазові торбинки; відмова від спалення сухого листя та трави.

Міністр також запропонував ВРЦіРО долучитися до відзначення Всеукраїнського Дня довкілля 17 квітня та до вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії 26 травня.

Також під час онлайн-зустрічі виступив представник Головуючого у ВРЦіРО, протоієрей УГКЦ о. Олекса Петрів. Він зазначив, що церкви і релігійні організації вже багато років приділяють увагу проблемам екології, як шляхом просвітницьких ініціатив, так і через практичні акції з очищення довкілля.

За його словами, релігійні діячі підтримують прагнення Міндовкілля налагодити системну взаємодію з релігійною громадськістю, що зробить спільні зусилля більш ефективними.

Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко наголосив на важливості духовно-морального виховання. Він підкреслив, що, чим нижча мораль у суспільстві, тим воно є бруднішим і засміченим.

Читайте також:

Михайло Паночко запропонував докласти зусиль для будівництва в Україні сучасних екологічних сміттєпереробних заводів, у тому числі шляхом створення належних законодавчих і практичних умов діяльності для закордонних інвесторів.

Детальніше читайте на сайті irs.in.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button