Про відомих

Чак Норріс: «Справжній чоловік той, хто живе для Христа!»

Чак Норріс в Україні більше відомий як зірка голлівудських бойовиків, герой-каратист, що приходить на допомогу людям, які опинилися в біді. В США його акторська роль давно відійшла на другий план. Зараз будь-який американець скаже: Чак Норріс – християнський місіонер національного масштабу.

В своїх інтерв’ю зірка бойовиків згадує, що знайомство з голлівудськими спокусами в корені знищило ті зерна віри, які Норрісу прививали в дитинстві мама та відомий проповідник Біллі Грем.

На духовне життя Норріса рішучим чином вплинула його дружина. Познайомився він з нею на зйомочному майданчику культового серіалу «Крутий Уокер: правосуддя по-техаськи», де в Джини за сценарієм була малозначна роль. Актриса вразила Чака «чистотою своєї душі і неухильною вірою в Бога».

«Справжній чоловік той, хто живе для Христа. Для мене було важливо здобути мир із Христом, якщо з’явилася така можливість. Життя настільки крихке, що ніколи не знаєш, коли воно може закінчитися. Воно може в мить ока перерватися, і тоді вже дуже пізно приймати Божий дар спасіння», – ділиться враженнями Чак Норріс.

Не дивлячись на перевантаженість, Чак і Джина визначили спільні молитву пріоритетом. «Ми неухильно дотримуємось цього правила, якщо нам навіть це може видатися не зручно. Результатом такого посвячення є особливі стосунки між Богом і нами, і ніщо не може завадити цим відносинам.

Тепер Чак займається пропагуванням здорового способу життя, виступає проти абортів, які знищують мільйони ненароджених дітей. Заснував разом із дружиною Національну раду з вивчення Біблії. Головна місія організації – добитися обов’язкового введення вивчення Біблії в школах США.

Схожі статті

Підготував Анатолій Якобчук

 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button