Україна

Українські біженці повертаються додому з Німеччини, бо країна не надто гостинно ставиться до них – посол України

В українських біженців немає бажання залишатися в Німеччині, бо країна не надто гостинно ставиться до них. Про це заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник. Однак міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Германн називає цю заяву неправдою.

Джерело: eurointegration.com.ua з посиланням на bild.de

За словами посла України, більшість українців вже давно повертаються додому з Німеччини. Він підкреслив, що з цієї країни їде більше людей, ніж приїжджає.

Андрій Мельник наголосив, що Німеччині слід замислитися, чому в українців нема бажання тут залишатися.

Проте міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Германн заявив, що загальна кількість біженців почувається в Німеччині комфортно. Для прикладу він назвав Баварію.

Як зазначив міністр, те, що каже пан Мельник, – неправда.

За останні кілька тижнів Йоахім Германн не раз говорив з українськими біженцями, багатьма жінками й дітьми. Люди відгукуються схвально і здивовані тим, як добре їх приймають.

Нагадаємо, що за словами директора інституту Демографії та соціальних досліджень імені М.В. Пташки при НАН України Елли Лібанової, у разі затяжної повномасштабної війни близько 5 мільйонів українців можуть виїхати із країни. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button