Світ

Менонітська церква США дозволила вінчати одностатеві пари й прийняла резолюцію про покаяння перед ЛГБТ-спільнотою

Менонітська церква США проголосувала за скасування Посібника з членства для всієї деномінації, яке забороняло пасторам проводити одностатеві весілля. А також ухвалила резолюцію «Про покаяння та перетворення» перед ЛГБТ-спільнотою.

Джерело: inlight.news з посиланням на christianpost.com

Раніше правила членства забороняли пасторам благословляти одностатеві шлюби, одруження визначалося як шлюб між одним чоловіком та однією жінкою, а «гомосексуальні, позашлюбні та дошлюбні сексуальні стосунки» вважалися гріховними діями.

На спеціальній сесії Асамблеї делегатів Менонітської церкви США, що відбулася 27-30 травня в Канзас-Сіті, штат Міссурі, офіційне Керівництво по членству було скасовано 404 голосами проти 84 при 3 утриманих.

Делегати на спеціальному засіданні також ухвалили резолюцію, яка закликає церкву покаятися в «шкоді» та «насильстві», які вона завдала ЛГБТ-спільноті. Документ був прийнятий 267 голосами проти 212 при 9 утриманих.

Зазначається, що «Резолюція про покаяння та перетворення» визначає насильство щодо ЛГБТ-спільноти як ситуацію, «коли дії окремих осіб, установ чи структур влади навмисно чи ненавмисно завдають шкоди чи знищують цінність окремої людини чи групи.

При цьому документ, який закликає до покаяння, не має обов’язкової сили й призначається швидше для конференцій та церков Менонітської церкви США, щоб дати можливість захистити інтереси.

За кілька днів до того, як спеціальна сесія схвалила скасування Керівних принципів членства, виконавчий директор Менонітської церкви США Глен Гайтон написав статтю, в якій пообіцяв, що це не змусить церкви-члени укладати одностатеві шлюби або мати відкрито гомосексуальних священнослужителів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button