війна

Ймовірно на військову службу не призиватимуть тих, чиї родичі загинули або пропали безвісти під час війни

В Україні ті, чиї родичі внаслідок вторгнення Росії з 24 лютого загинули або пропали безвісти, ймовірно, матимуть відстрочку від призову на військову службу. Відповідний законопроєкт вже внесений до Верховної Ради України.

Джерело: Telegram Лівий Берег — LB.ua з посиланням на картку законопроєкту (itd.rada.gov.ua)

У пояснювальній записці йдеться, що наступна категорія людей, яку, можливо, не призиватимуть на військову службу, це особи, чиї «близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану».

Нагадаємо, мобілізація, яка була оголошена в лютому, триватиме щонайменше до серпня. Непідготовлених військовозобов’язаних, які не мають досвіду служби чи навчання на відповідних зборах, направляють до навчальних центрів. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button