УкраїнаХристиянські новини

Рада Церков закликає віруючих відзначати Великодні свята вдома з сім'єю

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала кожного віруючого не ставитися легковажно до коронавірусної хвороби та не піддаватися хибному відчуттю безпеки, але дослухатися до настанов своїх релігійних лідерів і рішень уряду. Зокрема, ВРЦіРО закликає відзначати Великодні свята по своїх домівках, у сімейному колі, щоб віра кожного проявилася у любові до свого ближнього.
Наводимо повний текст заклику Ради Церков:

Комюніке

зустрічі в форматі відеоконференції

між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

та Національною поліцією України

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій за підсумками зустрічі з Головою Національної поліції України І.В. Клименком, нагадуючи свій Заклик щодо профілактики поширення коронавірусу від 16 березня 2020 року:

  • Висловлює подяку медикам, поліції та всім людям, які, ризикуючи власним життям, служать ближнім у боротьбі з подоланням епідемії коронавірусу COVID-19;
  • Закликає вірян кожної церкви і релігійної організації не ставитися легковажно до коронавірусної хвороби та не піддаватися хибному відчуттю безпеки, але дослухатися до настанов своїх релігійних лідерів і рішень уряду щодо відзначення Великодніх свят по своїх домівках, у сімейному колі, щоб віра кожного проявилася у любові до свого ближнього й усіх!
  • Звертаємося до священнослужителів всіх конфесій і просимо вас з відповідальним словом звернутися до вірних у своїх громадах про необхідність дотримання карантинних приписів, щоб мінімізувати ризик зараження і поширення інфекції;
  • Закликаємо усіх до молитви за Україну, за зцілення людей, за медиків і увесь медперсонал та подолання епідемії коронавірусу, відновлення економіки і нормального життя.

* * *

Суспільний мовник (телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА) і низка центральних телеканалів у неділю, 19 квітня, з самого ранку будуть транслювати Великодні богослужіння з церков різних конфесій: православних, греко-католиків, євангельських християн. Нагадаємо, що під час карантину Суспільний мовник транслюватиме щотижня богослужіння і релігійні проповіді різних конфесій.

Джерело: Інститут релігійної свободи
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button