ПротестантиХристиянські новини

У Великодні свята протестантські церкви закликають всіх охочих приєднатися до Всеукраїнської благодійної акції на підтримку нужденних людей

«Великдень: з любов’ю до ближнього» – це Всеукраїнська християнська благодійна акція, яку організовують протестантські церкви. Мета акції – допомогти словом, ділом та молитвою людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Джерело: molytva.org.ua

Відомо, що 30 000 сімей знаходяться в складних життєвих обставинах. В Україні більш ніж 80% багатодітних сімей проживають за межею бідності, 1.5 млн перебувають в кризі, а 600 тис. дітей в екстремальному неблагополуччі.

Тому протестантські церкви вирішили організувати масштабну Всеукраїнську благодійну акцію «Великдень: з любов’ю до ближнього». Під час Великодніх свят нужденні люди отримають продуктові набори та духовну підтримку.

Взяти участь в цій акції зможуть всі охочі. Через таку підтримку, допомогу, піклування віруючі зможуть донести, що ці люди є цінними в очах Божих.

«За всі ці роки в нас не було такої можливості для проповіді Євангелія, як зараз. Тому приєднуємось словом, ділом та молитвою, щоб через ці подарунки багато людей прийшли до Христа», – підкреслив координатор молитовного руху «Заступники України» Віталій Орлов та закликав молитися про успішне проведення цієї масштабною акції.

Молитовний рух «Заступники України» наголошує:

«Молимось про Божу допомогу в організації проєкту, відкриті серця до Господа та покаяння і справжнє преображення в житті кожної знедоленої людини».

Читайте також:

Стати волонтером благодійної акції: https://www.youcanhelp.com.ua

Приєднатися до молитовного руху «Заступники України»: https://molytva.org.ua/account

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button