Новини суспільстваХристиянські новини

Вислови викладачки Ольги Мер’є відповідають принципам академічної свободи

Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» створив спеціальну комісію, яка розглянула «гомофобні» твердження викладачки Ольги Мер’є. Навчальний заклад дійшов висновку, що думка викладачки відповідає принципам академічної свободи.

Джерело: Facebook-сторінка Сергія Чаплигіна.

Як раніше повідомлялося, викладачка «Львівської політехніки» Ольга Мер’є під час онлайн-пари розповіла про свої погляди щодо сексуальних розладів. Через це у засобах масової інформації почалося справжнє цькування та маніпуляції.

З цього приводу «Львівська політехніка» створила спеціальну комісію, яка розглянула «гомофобні» твердження викладачки Ольги Мер’є. Як зазначено в Протоколі засідання Комісії з питань етики і дисципліни Національного університету «Львівська політехніка»:

«Особиста думка Мер’є О. В. є її правом як людини, громадянки суспільства, члена академічної спільноти й відповідає принципам академічної свободи, тому не повинна сприйматися як “гомофобна заява”, про що заявляють ЗМІ».

Сергій Чаплигін на своїй сторінці у Facebook описав що означає термін «гомофобія»:

  1. Критичне ставлення до гомосексуалізму не відповідає діагностичним критеріям фобії як психопатологічного поняття. «Гомофобія» – термін політичної риторики.
  2. Використання терміну «гомофобія» в науковій діяльності для позначення всього спектра критичного ставлення до одностатевої активності є некоректним.
  3. Використання терміну «гомофобія» розмиває грань між свідомим критичним ставленням до гомосексуалізму, заснованому на світоглядних переконаннях, і формами прояву агресії, зміщуючи асоціативне сприйняття в сторону агресії.
  4. Використання терміну «гомофобія» є репресивним заходом, спрямованим проти тих членів суспільства, які не сприймають, щоб гомосексуальний спосіб життя був закріплений в суспільстві, але при цьому не відчувають ненависті або необґрунтованого страху перед гомосексуальними індивідами.
  5. Крім культурально-цивілізаційних переконань, в основі критичного ставлення до гомосексуалізму, знаходиться поведінкова імунна система – біологічна реакція, яка виробилася в процесі еволюції людини для забезпечення максимальної санітарної та репродуктивної ефективності.

Нагадаємо, що через інцидент з викладачем Національного університету «Львівська політехніка» Ольгою Мер’є та цькуванням її з боку ЗМІ юристи Громадянського руху «Всі разом!» оприлюднили окремі норми українського законодавства, які захищають доцента.

Вислови викладачки Ольги Мер’є відповідають принципам академічної свободи

Вислови викладачки Ольги Мер’є відповідають принципам академічної свободи

Вислови викладачки Ольги Мер’є відповідають принципам академічної свободи

Вислови викладачки Ольги Мер’є відповідають принципам академічної свободи

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button