СвітХристиянські новини

Бристольський собор англіканської церкви прибрав історичні вітражі через акції протесту руху Black Lives Matter

В Англії Бристольський собор англіканської церкви після акцій протесту руху Black Lives Matter (BLM) демонтував вітражі, де прославляли місцевого філантропа, політика і работорговця XVII століття Едварда Колстона.

Джерело: spzh.news з посиланням на christiantoday.com

До такого вчинку адміністрацію Бристольського собору підштовхнуло видане англіканською церквою керівництво «Оскаржена спадщина в соборах і церквах», яке присвячене меморіалам людей або подій, пов’язаних з расизмом і рабством.

У ньому зазначено, що серед пам’ятників, меморіалів, надгробків, зображень і текстів всередині соборів і зовні можуть бути такі, які можуть викликати гнів і нагадувати про негативне минуле «багатьох британських етнічних меншин».

Собор англіканської церкви вилучив свої вітражі, присвячені Едварду Колстону, чия статуя була кинута в Бристольську гавань під час протестів Black Lives Matter у 2020 році, і вирішив зберегти їх «для майбутнього використання в освітніх або виставкових цілях».

Читайте також:

Нагадаємо, що у Білорусі загорівся Будславський костел. Через пожежу обвалився дах будівлі. З храму вивезли все можливе.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button