Домашня»Новини»Агресивне впровадження гендерної ідеології. Гей-парад та місяць ЛГБТ

Агресивне впровадження гендерної ідеології. Гей-парад та місяць ЛГБТ

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

У 2020-му році формат ПрайдТижня (тижня ЛГБТ) змінюється аж на цілий ПрайдМісяць (місяць ЛГБТ), який розпочнеться 17 травня і закінчиться 21 червня гей-парадом. Саме такі плани анонсовані на фейсбук-сторінці КиївПрайд.

Наразі ми бачимо агресивне впровадження гендерної ідеології в різні сфери суспільного життя, аби руйнувати сімейні цінності в Україні. Зокрема, ініціюються закони, які надають особливі права для сексменшин та разом обмежують свободу слова та віросповідання в Україні.

Крім цього, у 2020 році ПрайдТиждень змінюється аж на цілий ПрайдМісяць. Таким чином ЛГБТ-організації намагаються збільшити кількість просвітницьких, мистецьких та розважальних заходів, аби долучити максимально багато представників з різних суспільних сфер.

Щороку під час так званого Маршу рівності відбуваються акції протесту, адже дане видовище чуже українській культурі та суспільству.

Нагадаємо, що 17 червня 2018 року  в Україні під час так званого гей-параду були вперше побиті люди, які вийшли на захист сім’ї і сімейних цінностей. І досі не проведено службове розслідування у поліції, ніхто не покараний.

Минулого року 22-23 червня 2019 року у Києві тривала «Всеукраїнська варта на захист сімей і дітей», в якій взяли участь небайдужі громадяни, представники церков тощо.

Події останніх місяців говорять про значну активізацію ліберальних та ЛГБТ-організацій абсолютно на всіх рівнях:

  • Зареєстровані два проекти нової редакції Трудового кодексу, які передбачають доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”. Дана поправка закріплює спеціальний статус сексуальних меншин та підтримує ЛГБТ-спільноту на законодавчому рівні.
  • Законопроект №0931, який є інструментом для обмеження та переслідування свободи совісті й свободи вираження поглядів в Україні. Після його прийняття священнослужителі та віруючі не зможуть висловлювати осуд ЛГБТ поза церковним приміщенням, бо за це їх каратимуть та порушуватимуть кримінальні провадження. Релігійні організації позбавлять права відмовляти у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, які ведуть гріховний спосіб життя. У разі відмови церкви чекають серйозні штрафи та покарання.
  •  Законопроект про медіа №2693 та 2693-1. У разі прийняття даного закону буде заборонено поширення на території будь-якої інформації де присутні висловлювання, що є дискримінаційними щодо окремих осіб та їх груп на основі етнічного походження, громадянства, раси, релігії та вірувань, віку, статі, фізичних вад, стану здоров’я, сексуальної орієнтації або за іншою ознакою.

Окрім цього даний законопроект вперше вводить у законодавство поняття “мова ворожнечі”, на підставі якого нині у Європі активно блокують у соцмережах та загалом в медіа будь-які осудливі висловлювання щодо ЛГБТ, або критику.

Призупинення дії грифу просімейной освітньої програми “Основи сім’ї” для 10-11 класів, незважаючи на те, що тисячі людей пишуть офіційні листи та звернення на власних акаунтах у Facebook до Міносвіти про важливість даної програми.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

«Сім’я на скелі» – рух під такою назвою стартував у Тернополі

Наступна стаття

Ісламісти з Аль-Шабааб змушують християн залишити Північно-східну Кенію

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *