УкраїнаХристиянські новини

Протестанти Одеси просять владу міста не допустити проведення в місті гей-параду

Запланований на 30 серпня  ЛГБТ спільнотою гей-парад в Одесі викликав обурення протестантських Церков. 
Про це пише РІСУ.
Духовна рада християн в Одеській області звернулася до мера Одеси Труханова із закликом не допустити гей-парад у місті та аргументувала чому:
– карантинні обмеження, які забороняють масові заходи;
– провокативний характер гей-параду, який є образою релігійних почуттів мільйонів українців та може травмувати психіку дітей;
Як стверджують ініціатори звернення, лист підтримали також УГКЦ, ПЦУ та РКЦ.

У зверненні до мера серед іншого сказано:
«Просимо звернути Вашу увагу на те, що представники ЛГБТ спільноти мають намір провести 30 серпня п.р. акцію на підтримку одностатевих шлюбів. Це грубе порушення карантинних заходів. В зв’язку з дією в Україні адаптивного карантину, а також з обмеженими заходами щодо проведення масових акцій на території України, християнські церкви Одещини скасували проведення масових заходів. В той же час представники ЛГБТ-спільноти свідомо планують свою акцію всупереч всім Постановам Верховної Ради України та Парламенту, наражаючи на небезпеку життя та здоров’я громадян України в Одесі та області.
До того ж проведення подібних заходів є образою релігійних почуттів мільйонів українців, носить відверто провокативний характер, і викличе обурення та спротив мільйонів християн.
Відповідно до ст. 51 Конституції України, Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка…Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Це ствердження відповідає Біблійному погляду на шлюб та сім’ю: «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» (Буття 1:27) Ми, як християни покликані підтримувати та розвивати біблійні погляди в нашому суспільстві, задля збереження та процвітання нашої держави, де сім’я є основним осередком.
В зв’язку з цим, просимо місцеві органи влади, в т.ч. ГУ НП в Одеській області не допустити проведення даної акції в Одесі, по-перше, в зв’язку з тим, що дана акція може призвести до погіршення епідеміологічної обстановки в Одесі в зв’язку з поширенням COVID 19, і по-друге, у зв’язку з тим, що під час проведення їх заходів може бути травмована психіка дітей, які можуть стати свідками демонстрації девіантної сексуальної поведінки представників ЛГБТ-спільноти.
Також закликаємо місцевих мешканців, не піддаватися на дані провокації з боку ЛГБТ спільноти та не брати участі в будь-яких масових заходах».
Лист підписали:

 • ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЦЕРКОВ ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ
  Голова об’єднання Димов О.
 • ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН ХРИСТИЯНСЬКОЇ РЕФОРМАТОРСЬКОЇ ЦЕРКВИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛ. Епископ Козаченко В. П.
 • ЄВАНГЕЛЬСКА РЕФОРМАТОРСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА М. ОДЕСИ
  Старший пастор Задорожний В. Т.
 • РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ” ПІВДЕННА КОНФЕРЕНЦІЯ ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В УКРАЇНІ”
  Старший пастор по Одеському регіону Дуденко Ю. К.
 • РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”
  Епископ Крученюк С.Л.
 • ЄВРЕЙСЬКА МІСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА СПІЛЬНОТА ЄДНОСТІ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛ. «ЕХАД»
  Старший раввин Свioнтек В.Р.
 • СОЮЗ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАИНИ «СЛОВО ЖИТТЯ»
  Голова об’єднання Бакала А.В.
 • Виконавець: секретар Духовної ради Християн в Одеській області Чернега Олександр Григорович
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button