СвітХристиянські новини

ЛГБТ обурені тим, що християни в Нью Йорку допомагають боротися з COVID-19

Дуже невтішні новини надходять із США, а особливо з Нью-Йорка, який сильно потерпає від епідемії коронавірусу COVID-19. В цьому, найбільш враженому регіоні християни з місії “Samaritan’s Purse” створюють польовий шпиталь, щоб рятувати людей від хвороби.
В Нью-Йорку за даними АР, смертність за 72 години збільшилася удвічі. Від ускладнень нового коронавірусу тут померли вже 2 219 людей. Нагадаємо, що першу смерть від COVID-19 у Нью-Йорку зафіксували 13 березня. Загалом кількість хворих у штаті перевалила за 83,9 тисяч, таким чином обігнавши материковий Китай.

На початку цього тижня волонтери почали збиратися в центральному парку Нью-Йорка, щоб створити польовий шпиталь, у зв’язку з тим, що медична інфраструктура не здатна впоратися з ситуацією.
Польовий шпиталь буде складатися з 68 ліжок, спеціально обладнаних для надання допомоги людям з проблемами дихання.

Президентом християнської організації “Samaritan’s Purse”, яка організувала шпиталь, є Франклін Грем, син відомого євангельського лідера Біллі Грема. Він сказав: “Ми направляємо нашу лікарню швидкої допомоги в Нью-Йорк, щоб допомогти перенести цей тягар. У них є команда реагування на стихійні лиха з понад 80 лікарів, медсестер та інших спеціалістів, які надають допомогу нужденним в ім’я Ісуса. Будь ласка, помоліться за наші команди та за всіх людей по всьому світу, які постраждали від вірусу».
Samaritan’s Purse
Однак мер Нью-Йорка змінив свою позицію після того, як ЛГБТ-активісти поскаржилися на “Samaritan’s Purse”. Вони стурбовані тим, що медичний персонал зобов’язаний прийняти заяву віри для вступу до лав Samaritan’s Purse.
Як повідомляється в Pink News, ця заява віри містить такі слова: “Ми вважаємо, що Божий план людської сексуальності має виражатися лише в контексті шлюбу, що Бог створив чоловіка і жінку як унікальних біологічних осіб, створених для завершення один одного. Бог встановив моногамний шлюб між чоловіком і жінкою як фундамент сім’ї та основну структуру людського суспільства. З цієї причини ми вважаємо, що шлюб – це виключно союз одного генетичного чоловіка та однієї генетичної жінки».
У відповідь на занепокоєння ЛГБТ мер заявив, що він “стежить за організацією”, кажучи : “Ми направлятимемо людей з кабінету мера для моніторингу”, – сказав де Блазіо. “Я дуже стурбований тим, що це зроблено. Але нам потрібна вся допомога, яку ми можемо отримати”.

Джерело: thepostmillennial.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button