УкраїнаХристиянські новини

Очікування українців у 2021 році – соцопитування

За результатами соцопитування аналітик Фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва Сергій Шаповалов заявив, що українці переважно негативно налаштовані щодо соціально-економічної ситуації в країні у 2021 році. А думки українців щодо того, чи буде подолана пандемія, розділилися майже навпіл. Повідомляє Корреспондент.NET.
Сергій зазначив, що на запитання чи відбудеться поліпшення соціально-економічного становища громадян у 2021 році, 15 % українців вважають, що гривня стане більш стабільною, 25 % очікують зростання добробуту, 12 % вважають за можливе зменшення тарифів.
За словами Шаповалова, в соцопитуванні також представлені очікування щодо подолання епідемії коронавірусу: 45 % українців вважають, що епідемію буде подолано, 46 % – ні.
Також близько 20 % громадян вірять, що у 2021 році на Донбасі запанує мир, 10 % вірять в покарання корупціонерів, стільки ж – в зниження рівня злочинності. При цьому 18 % очікують у 2021 році поліпшення ситуації зі справедливим правосуддям.
Читайте також:

Опитування проведено Фондом Демократичні ініціативи з 5 до 13 грудня 2020 у всіх регіонах України, за винятком анексованого Криму та ОРДЛО. Було проведено 2004 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3 %.
Нагадаємо, що у «Світовому дослідженні цінностей» (World Value Survey) зазначається, що з 2011 по 2020 роки громадяни України стали толерантнішими, багатшими та щасливішими. Проте не довіряють владі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button